Mecz 16. kolejki TAURON 1. Ligi w Polsacie Sport

W meczu 16. kolejki TAURON 1. Ligi siatkarzy Exact Systems Norwid Częstochowa podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki. Transmisja w czwartek, 7 stycznia o 20:30 w Polsacie Sport. Ekipą spod Jasnej Góry mogło się zachwycić szersze grono kibiców i ekspertów siatkarskich w […]

W meczu 16. kolejki TAURON 1. Ligi siatkarzy Exact Systems Norwid Częstochowa podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki. Transmisja w czwartek, 7 stycznia o 20:30 w Polsacie Sport.

Ekipą spod Jasnej Góry mogło się zachwycić szersze grono kibiców i ekspertów siatkarskich w Polsce, po ostatnim turnieju towarzyskim rozgrywanym w częstochowskiej hali z udziałem drużyn z PlusLigi. Norwid do ścisłej czołówki ligowej traci jednak dość dużo punktów. Najcenniejszych zwycięstw (za 3 „oczka”) musi szukać w meczach z niżej notowanymi rywalami, gdzie teoretycznie jest faworytem, szczególnie we własnych murach. Okazja tego typu nadarzy się właśnie w najbliższy czwartek. Do Częstochowy przyjdzie 12. w tabeli zespół tomaszowskiej Lechii. Różnica pomiędzy jednymi i drugimi przy równej licznie spotkań na ten moment wynosi aż 15 punktów.

CZWARTEK – 7 STYCZNIA 2021

20:30 TAURON 1. Liga – 16. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 

Polsat Sport HDIpla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.