Mecz 20. kolejki II ligi w TVP Sport

Przed tygodniem kluby II ligi wróciły do gry, a teraz czeka nas kolejna kolejka po zimowej przerwie. W TVP Sport będziemy mogli śledzić transmisję jednego starcia. Jutro o 20:15 Pogoń Siedlce podejmie Chojniczankę Chojnice. Gospodarze na inaugurację wiosennych zmagań pokonali […]

Przed tygodniem kluby II ligi wróciły do gry, a teraz czeka nas kolejna kolejka po zimowej przerwie. W TVP Sport będziemy mogli śledzić transmisję jednego starcia.

Jutro o 20:15 Pogoń Siedlce podejmie Chojniczankę Chojnice. Gospodarze na inaugurację wiosennych zmagań pokonali na własnym boisku Bytovię Bytów 2-0, natomiast goście przywieźli remis z Polkowic (2-2). Podopieczni Bartosza Tarachulskiego do tej pory zgromadzili na swoim koncie 24. punkty i zajmują 10. miejsce w tabeli z realnymi szansami na występ w barażach o awans do Fortuna 1.Ligi. Zespół z Pomorza z kolei ma 10. „oczek” więcej i znajduje się tuż za podium ze stratą 5. punktów do wicelidera z Polkowic. Jesienne starcie Pogoni z Chojniczanką było bardzo emocjonujące i obfitowało w wiele bramek. Ostatecznie lepsi okazali się ówcześni gospodarze, którzy wygrali 4-2. Teraz też są delikatnymi faworytami, ale zapowiada się wyrównany mecz. Oby tak ciekawy, jak poprzedni.

NIEDZIELA – 7 MARCA 2021

20:10 II liga – 20. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.