Mecz 3. kolejki Sky BET Championship w Eleven Sports

W piątek, 16 sierpnia w Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 spotkanie Huddersfield Town – Fulham w ramach 3. serii gier na zapleczu angielskiej Premier League. Oba kluby nie mogą być do końca zadowolone ze startu nowego sezonu ligowego, […]

W piątek, 16 sierpnia w Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 spotkanie Huddersfield Town – Fulham w ramach 3. serii gier na zapleczu angielskiej Premier League.

Oba kluby nie mogą być do końca zadowolone ze startu nowego sezonu ligowego, gdyż występują w roli spadkowicza z Premier League, a na inaugurację odniosły porażki. Huddersflied przegrało u siebie 1:2 z Derby, zaś Fulham na wyjeździe uległo 0:1 Barnsley. Przed tygodniem jednak zarówno pierwsi, jak i drudzy zapisali już na swoich kontach pierwsze punkty. ,,The Terriers” zremisowali 1:1 z QPR w delegacji, natomiast ,,The Whites” pokonali 2:0 Blackburn na własnym boisku. We wtorek podopieczni Niemca Jana Siewerta przegrali 0:1 z Lincoln w 1/64 finału Pucharu Ligi Angielskiej. Ekipa Scotta Parkera zaś nie brała udziału w rozgrywkach pucharowych w środku tygodnia, gdyż nie awansowała do rywalizacji przed drugą rundą. W meczu na Kirklees Stadium lekkimi faworytami mogą być goście, ponieważ gospodarze mają z nimi ogromne problemy w bezpośrednich starciach. Huddersfield Town wygrało tylko jedno z 13 ostatnich spotkań ligowych z Fulham. Ostatni raz triumfowali oni 1:0 na stadionie imienia Johna Smitha w zeszłym sezonie w ramach Premier League.

Początek spotkania o godz. 20:40.

PIĄTEK – 16 SIERPNIA 2019

20:40 Sky BET Championship – 3. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński 

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.