Mecz o Superpuchar Francji w Canal+ Sport oraz Eleven Sports

W najbliższą środę o godzinie 21.00 zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Francji w piłce nożnej. Zmierzą się w nim Paris Saint-Germain z Olympique Marsylią. Transmisja w Canal+ Sport 2 oraz Eleven Sports 2. W tegorocznej edycji zmagań o Superpuchar Francji, […]

W najbliższą środę o godzinie 21.00 zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Francji w piłce nożnej. Zmierzą się w nim Paris Saint-Germain z Olympique Marsylią. Transmisja w Canal+ Sport 2 oraz Eleven Sports 2.

W tegorocznej edycji zmagań o Superpuchar Francji, zagra zwycięzca sezonu 2019/20 w Ligue 1 i zdobywca Pucharu Francji – Paris Saint-Germain, który podejmie wicemistrza francuskiej ekstraklasy – Olympique Marsylię. Pierwotnie finał miał się odbyć 1 sierpnia 2020 roku, jednak został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa. Ostatnie siedem lat to dominacja PSG, który od 2013 roku jest niepokonany. W ich ostatnim bezpośrednim pojedynku to drużyna z Marsylii okazała się lepsza wygrywając 1:0. Mecz odbędzie się na Stade Bollaert-Delelis w Lens. To pierwszy raz od 2008 roku, kiedy finał Superpucharu odbędzie się we Francji. Kto okaże się górą w tym spotkaniu?

ŚRODA – 13 STYCZNIA 2021

20:55 Superpuchar Francji – finał: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Dominik Guziak – Mateusz Majak

About Arkadiusz Kogut