Mistrzostwa Świata w Katarze 2015: dzień 4 w TVP i TSG FM

W czwartym dniu Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych, rozgrywanych w Katarze, znów zobaczymy reprezentantów Polski. Nasza grupa zaprezentuje się w niedzielę w drugiej kolejce. Poza meczem Polaków z Argentyną, na antenach Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć inny mecz grupy D: Dania […]

W czwartym dniu Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych, rozgrywanych w Katarze, znów zobaczymy reprezentantów Polski. Nasza grupa zaprezentuje się w niedzielę w drugiej kolejce. Poza meczem Polaków z Argentyną, na antenach Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć inny mecz grupy D: Dania – Arabia Saudyjska. Swoje mecze tego dnia rozegra także grupa C.

Polska – Argentyna
Polacy po porażce z Niemcami, nie mogą pozwolić sobie na potknięcie z rywalami z Ameryki Południowej. Mając w perspektywie mecze z Danią i Rosją, mocno skomplikowałoby ono sytuacje naszych rodaków. W pierwszej kolejce Argentyńczycy zaskoczyli jednak wszystkich i zremisowali z faworyzowaną Danią, dzięki pogoni za rywalami w drugiej połowie. Pokazali tym samym, że wcale nie są skazani na pożegnanie się z turniejem po pierwszej fazie. Oczywiście podopieczni Michaela Bieglera są faworytami, ale zlekceważenie rywali mogłoby się skończyć katastrofą. Transmisja w niedzielę, od godziny 17:00 w TVP 2, TVP Sport i sport.tvp.pl.

Arabia Saudyjska – Dania
Szczypiorniści ze Skandynawii w pierwszym meczu katarskiego mundialu sensacyjnie zremisowali z reprezentacją Argentyny 24:24. Z pewnością podopieczni trenera Ulrika Wilbeka, będą chcieli zmazać plamę z czwartkowego pojedynku i pokonać swoich niedzielnych rywali. Z kolei reprezentacja Arabii Saudyjskiej – kopciuszek grupy D – w swoim pierwszym meczu uległ Rosji 27:17. Różnica klas między Azjatami a Europejczykami była widoczna gołym okiem. Dlatego każdy wynik inny niż zwycięstwo Duńczyków, będzie ogromną sensacją.


NIEDZIELA – 18 STYCZNIA 2015

16:45 Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski

16:55 
Mistrzostwa Świata – Grupa D: ARGENTYNA – POLSKA na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plTSG FM2
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Jacek Laskowski (z Ad-Dauhy)
Komentarz w TSG FM: Artur Kwiatkowski

18:35 
Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski

18:50 
Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski

18:55 
Mistrzostwa Świata – Grupa D: ARABIA SAUDYJSKA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTSG FM2
Komentarz w TVP: Maciej Iwański (z Lusajl)
Komentarz w TSG FM 2: Tomasz Górski

21:00
Mistrzostwa Świata: SKRÓTY  na żywo
TSG FM2
Lektor: Tomasz Górski

Przygotowali: Szymon Ruszkowicz, Jakub Korona

About REDAKCJA