Następne kolejka MLS w Polsacie Sport Extra

Przed nami kolejne mecz ligi MLS. W ten weekend telewizja Polsat, zaplanowała jedną transmisje, a mianowicie pojedynek New York Red Bulls z Philadelphią Union. W pojedynku ekip z Konferencji Wschodniej, faworytem wydają być się goście, którzy zajmują aktualnie pozycję numer […]

Przed nami kolejne mecz ligi MLS. W ten weekend telewizja Polsat, zaplanowała jedną transmisje, a mianowicie pojedynek New York Red Bulls z Philadelphią Union.

W pojedynku ekip z Konferencji Wschodniej, faworytem wydają być się goście, którzy zajmują aktualnie pozycję numer dwa. Gospodarze są na lokacie szóstej, ale ich strata do bezpośredniego rywala to 8 punktów. Liderem Konferencji Wschodniej jest drużyna New York City.

Gospodarze w ostatnich kolejkach spisują się dość słabo. Wystarczy powiedzieć, że w ostatnich 4 kolejkach, aż trzykrotnie musieli uznać wyższość rywala. Dopiero w poprzedniej kolejce udało im się wywalczyć komplet punktów z drużyna Portland Timbers z Konferencji Zachodniej, wynik tego to 2:0. Jak tym razem zagrają gospodarze, czy wykorzystają atut własnego boiska?

Drużyna gości w ostatnich spotkaniach spisuje się dość przyzwoicie. W ostatnich 5 kolejkach zdobyli 1o punktów. Na ten rezultat złożyły się 3 zwycięstwa i jeden remis. Zawodnikiem tej drużyny jest Kacper Przybyłko, który jest w kapitalnej formie. Proszę sobie wyobrazić, że w każdym z poprzednich 3 spotkań, nasz rodak zdobywał bramki. Ten sezon pod względem statystyk jest dla niego najlepszy w całej jego karierze. W lidze zdobył do tej pory 14 bramek i zanotował 4 asysty, co plasuje go na pozycji numer 5 klasyfikacji strzelców. Lidem jest Carlos Vela z Los Angeles FC. Jak tym razem spisze się nasz rodak? Czy znów trafi do siatki rywala?

Na te pytania odpowiedzą sobie państwo obserwując transmisję w Polsacie Sport Extra, początek spotkania o godzinie 00:30. Dnia 23 września, czyli w poniedziałek. Serdecznie zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK– 23 WRZEŚNIA 2019

00:30 Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – PHILADELPHIA UNION  
Ipla

About Kacper Teuerle