Oba mecze półfinałowe PGE Skry Bełchatów w półfinale Pucharu CEV na żywo w Polsacie Sport

O tym, że Polsat Sport pokaże jedno spotkanie PGE Skry Bełchatów z Gubernią Niżny Nowogród w półfinale Pucharu CEV było wiadomo już od początku sezonu, gdyż będzie to mecz rozgrywany w hali Energia. W ciągu ostatnich dni pojawiła się informacja, […]

O tym, że Polsat Sport pokaże jedno spotkanie PGE Skry Bełchatów z Gubernią Niżny Nowogród w półfinale Pucharu CEV było wiadomo już od początku sezonu, gdyż będzie to mecz rozgrywany w hali Energia. W ciągu ostatnich dni pojawiła się informacja, że także pierwszy mecz, rozgrywany w Rosji, będzie można zobaczyć w sportowym kanale Polsatu.

Odbędzie się on już w najbliższą środę o godzinie 16:45 czasu polskiego. Bełchatowianie na miejscu przebywają już od niedzieli. W poniedziałek rano odbyli trening na siłowni, a po południu na hali, w której rozegrane zostanie spotkanie. Mieli wolne od gry w poprzedni weekend, zaś siatkarze Gubernii przegrali z Biełgorie Biełgorod 1:3. Podopieczni Miguela Falaski do rywalizacji ligowej wrócą dopiero we wtorek, 5 marca.

Zespół z Niżnego Nowogrodu ma w swoich szeregach kilka dobrze znanych gwiazd z Pawłem Abramovem na czele. Na pozycji atakującego gra nowa gwiazda reprezentacji Rosji, MVP turnieju finałowego Ligi Światowej 2013, Nikolay Pavlov. Jest też doświadczony Alexey Kuleshov na środku, a piłki rozgrywa doświadczony Fin, Mikko Esko. Atutem rosyjskiej ekipy jest również jej trener, Plamen Konstantinov, przed laty świetny bułgarski siatkarz.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się w Bełchatowie w niedzielę, 2 marca o godz. 20:00.

górny pasek

ŚRODA – 26 LUTEGO 2014

16:45 Puchar CEV – półfinał: GUBERNIA NIŻNY NOWOGRÓD – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD

pasek

NIEDZIELA – 2 MARCA 2014

20:00 Puchar CEV – półfinał: PGE SKRA BEŁCHATÓW – GUBERNIA NIŻNY NOWOGRÓD  na żywo
Polsat Sport HD
górny pasek

About Krzysztof Sędzicki