Ostatnia kolejka fazy grupowej Copa Libertadores w Sportklubie

Przed nami zakończenie pierwszego etapu gier w  ramach Pucharu Wyzwolicieli. Na ten moment prawo dalszego udziału w tych rozgrywkach zapewniło sobie 11 drużyn. Ostatnia kolejka ostatecznie dopełni grono 16. drużyn, które powalczą o tytuł najlepszej drużyny Ameryki Południowej.  Pierwszym spotkaniem […]

Przed nami zakończenie pierwszego etapu gier w  ramach Pucharu Wyzwolicieli. Na ten moment prawo dalszego udziału w tych rozgrywkach zapewniło sobie 11 drużyn. Ostatnia kolejka ostatecznie dopełni grono 16. drużyn, które powalczą o tytuł najlepszej drużyny Ameryki Południowej. 

Pierwszym spotkaniem tej rundy będzie mecz brazylijskiego Cruzeiro przeciwko drużynie Racing Club. Racing udział w dalszej fazie ma już zapewniony, ekipa z Brazylii zajmując drugie miejsce w grupie E również jest na dobrej drodze do awansu. Początek spotkania o 2:30 w nocy z wtorku na środę.

Noc ze środy na czwartek przyniesie kolejne południowoamerykańskie emocje. Sportklub przygotował bowiem transmisję ze spotkania dwóch wielkich firm. Legendarne River Plate podejmie na własnym stadionie brazylijskie Flamengo. Obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do dalszej fazy, jednak piątkowe spotkanie rozstrzygnie, która z nich zajmie pierwsze miejsce w grupie D. Początek transmisji o godzinie 2:45.

ŚRODA – 23 MAJA 2018

02:30 Copa Libertadores – 6. kolejka, grupa E: CRUZEIRO EC – RACING CLUB DE AVELLANEDA na żywo

CZWARTEK – 24 MAJA 2018

02:45 Copa Libertadores – 6. kolejka, grupa D: CA RIVER PLATE – CR FLAMENGO na żywo

About Roland Śledziewski