Ostatnia środowa, a ogółem 23. kolejka PlusLigi na antenie Polsatu Sport i TSG FM

Po raz ostatni w fazie zasadniczej tego sezonu zawodnicy ze wszystkich drużyn PlusLigi będą musieli wyjść na parkiet w środku tygodnia. Już w najbliższą środę pełna hitów 23. seria spotkań w lidze mistrzów świata. TRANSFER BYDGOSZCZ – ASSECO RESOVIA RZESZÓW […]

Po raz ostatni w fazie zasadniczej tego sezonu zawodnicy ze wszystkich drużyn PlusLigi będą musieli wyjść na parkiet w środku tygodnia. Już w najbliższą środę pełna hitów 23. seria spotkań w lidze mistrzów świata.

TRANSFER BYDGOSZCZ – ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Ekipa z Bydgoszczy postraszyła już w tej rundzie Lotos Trefl Gdańsk, z którym zagrała tie-breaka w Ergo Arenie. W dwóch starciach z mistrzami Polski nie byli w stanie ugrać nawet jednego seta. I tak też było w potyczce z wicemistrzami kraju w poprzedniej rundzie. Jednakże seria sześciu zwycięstw w ośmiu ostatnich meczach musi w Rzeszowie budzić respekt, bo Asseco Resovia może się pochwalić dokładnie takim samym dorobkiem. Gospodarze potrzebują punktów, by uciekać przed znajdującym  się o pozycję niżej Jastrzębskim Węglem, zaś goście wciąż toczą zacięty bój z zespołem z Bełchatowa o pierwsze miejsce w tabeli na koniec fazy zasadniczej.

LOTOS TREFL GDAŃSK- PGE SKRA BEŁCHATÓW
Zapowiada się kolejny hit nie tylko kolejki, ale i całej ligi. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipami stało na bardzo wysokim poziomie i dostarczyło kibicom mnóstwa emocji. W środę wieczorem do Ergo Areny ma przyjść ponad 10 tysięcy kibiców, by śledzić zmagania trzecią drużyną tabeli z jej liderem. Podopieczni Andrei Anastasiego przegrali swoje dwa ostatnie domowe mecze – z AZSem Częstochowa i BBTSem Bielsko-Biała. Jednakże w miniony weekend pokonali na wyjeździe Cuprum w Lubinie i w ten sposób ponoć wyszli z małego kryzysu. Bełchatowianie z kolei wszystkie styczniowe mecze wygrywali po 3:0. Trudno im będzie przedłużyć tę świetną passę w Gdańsku, ale z pewnością nie zabraknie im do tego determinacji.

ŚRODA – 4 LUTEGO 2015

18:00 PlusLiga – 23. kolejka: TRANSFER BYDGOSZCZ – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
polsat-sport-hd.120 TSG FM+
Komentarz w Polsacie Sport HD: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Bydgoszczy)
Komentarz w TSG FM+: Mariusz Bogucki


20:30 PlusLiga – 23. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
polsat-sport-hd.120TSG FM EXTRA
Komentarz w Polsacie Sport HD: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur (z Gdańska)
Komentarz w TSG FM Extra: Mateusz Lewandowski – Krzysztof Sędzicki (z Gdańska)

About Krzysztof Sędzicki