Półfinały EFL Cup w Eleven Sports

We wtorek i środę odbędą się pierwsze półfinałowe spotkania Pucharu Ligi Angielskiej. Mecze będą transmitowane na sportowych kanałach Eleven Sports. W pierwszym spotkaniu Manchester United podejmie Manchester City. Derbowe pojedynki zawsze elektryzują kibiców z całego świata i tym razem nie będzie inaczej. Faworytem […]

We wtorek i środę odbędą się pierwsze półfinałowe spotkania Pucharu Ligi Angielskiej. Mecze będą transmitowane na sportowych kanałach Eleven Sports.

W pierwszym spotkaniu Manchester United podejmie Manchester City. Derbowe pojedynki zawsze elektryzują kibiców z całego świata i tym razem nie będzie inaczej. Faworytem dwumeczu wydaje się być zespół z niebieskiej części Manchesteru, który na przestrzeni całego sezonu prezentuje się lepiej. Jednak pierwszy pojedynek rozegrany zostanie na Old Trafford, dlatego wszyscy liczą na dobre i wyrównane widowisko.

W drugim półfinale, który odbędzie się w środę, Leicester City zagra z Aston Villą. Zespół gospodarzy w poprzedniej rundzie wyeliminował po rzutach karnych Everton, natomiast Aston Villa rozgromiła u siebie Liverpool 5-0, który przystąpił do tego pojedynku w rezerwowym składzie. Faworytem spotkania będzie drużyna gospodarzy.

Wtorek – 7 STYCZNIA

20:55 EFL Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC 
Ipla

ŚRODA – 8 STYCZNIA

20:55 EFL Cup – 1/2 finału: LEICESTER CITY FC – ASTON VILLA FC 
Ipla

About Łukasz Urbanowski