Półfinały The Emirates FA Cup w Eleven Sports

W ten weekend odbędą się półfinały Pucharu Anglii na Wembley Stadium. Oba spotkania na kanałach Eleven Sports. Podopieczni Guardioli wygrali już w tym sezonie Puchar Ligi Angielskiej. Są również w ćwierćfinale Ligi Mistrzów oraz walczą o mistrzostwo Anglii, gdzie mają […]

W ten weekend odbędą się półfinały Pucharu Anglii na Wembley Stadium. Oba spotkania na kanałach Eleven Sports.

Podopieczni Guardioli wygrali już w tym sezonie Puchar Ligi Angielskiej. Są również w ćwierćfinale Ligi Mistrzów oraz walczą o mistrzostwo Anglii, gdzie mają jeden punkt przewagi nad Liverpoolem. Manchester City w ostatnich tygodniach prezentuje wysoką formę dzięki duetowi Aguero – Sterling. Brighton do tej pory wyeliminowali Bournemouth, West Bromwich oraz Derby. Gracze trenera Chrisa Hugtona zajmują pietnaste miejsce w Premier League z przewagą pięciu punktów nad strefą spadkową.

W drugim półfinale Watford FC zmierzy się z Wolverhampton Wanderers. Wilki wyeliminowali w tej edycji Pucharu Anglii Liverpool oraz Manchester United. Wolves w lidze zajmują wysoką siódmą lokatę. Watford jest rywalem, z którym ostatnio przegrali 0:2 w rozgrywkach ligowych.

SOBOTA – 6 KWIETNIA 2019


18:30 The Emirates FA Cup – 1/2 finału: MANCHESTER CITY – BRIGHTON & HOVE ALBION na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

NIEDZIELA – 7 KWIETNIA 2019

17:00 The Emirates FA Cup – 1/2 finału: WATFORD FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Mateusz Bartkowiak