Polska Hokej Liga wkracza w play-off. Transmisja w TVP Sport HD

Początek lutego to już tradycyjny start fazy play-off Polskiej Hokej Ligi. Na początek spotkanie JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia. Transmisja w TVP Sport HD.  Faza play-off to najbardziej zwariowana i emocjonująca cześć całego sezonu. W tej fazie sezonu nie […]

Początek lutego to już tradycyjny start fazy play-off Polskiej Hokej Ligi. Na początek spotkanie JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia. Transmisja w TVP Sport HD. 

Faza play-off to najbardziej zwariowana i emocjonująca cześć całego sezonu. W tej fazie sezonu nie można już sobie pozwolić na żadne potknięcie. W tej fazie gra się do czterech zwycięstw a przegrany z tej rywalizacji odpada z walki o medale. Na początek starcie dwóch drużyn, który sezon zasadniczy muszą uznać za nie udany. Naprzeciw siebie staną JKH GKS Jastrzębie oraz Comarch Cracovia. Po sezonie zasadniczym oba zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli zajmując odpowiednio czwarte i piąte miejsce. W fazie zasadniczej sezonu oba zespoły mierzyły się czterokrotnie. I każda z nich wygrała po dwa spotkania. Ostatni raz obie ekipy zmierzyły się przed miesiącem. Wtedy minimalnie lepsza okazała się drużyna z Krakowa wygrywając 3:2.

PIĄTEK – 15 LUTEGO 2018

18:35 Polska Hokej Liga – 1. runda fazy play-off: JKH GKS JASTRZĘBIE – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam