Puchar Świata w narciarstwie dowolnym w Eurosporcie oraz Polsacie Sport News

Nadwołżański Jarosław będzie gospodarzem kolejnej odsłony Pucharu Świata w narciarstwie dowolnym. Zawody w Rosji pokażą Eurosport oraz Polsat Sport News. W najbliższy weekend narciarze rywalizować będą w skokach akrobatycznych. Po inauguracji w Ruce, gdzie męskie podium składało się wyłącznie z […]

Nadwołżański Jarosław będzie gospodarzem kolejnej odsłony Pucharu Świata w narciarstwie dowolnym. Zawody w Rosji pokażą Eurosport oraz Polsat Sport News.

W najbliższy weekend narciarze rywalizować będą w skokach akrobatycznych. Po inauguracji w Ruce, gdzie męskie podium składało się wyłącznie z Rosjan, spodziewać się należy właśnie reprezentantów gospodarzy na najwyższych pozycjach. Głównym rywalem zawodników Sbornej będzie zapewne Noé Roth – Szwajcar był dopiero szósty w Finlandii, ale obrona Kryształowej Kuli jest dla niego dodatkową motywacją w walce z przedstawicielami Wschodu.

W rywalizacji pań, zwłaszcza wobec dalszej absencji reprezentacji Chin, największe szanse daje się Australijce Laurze Peel. Triumfatorka z Ruki jest jedną z bardziej doświadczonych zawodniczek w stawce tej, bądź co bądź, „młodzieżowej” konkurencji. W rywalizacji w Rosji z pewnością niepowodzenie z inauguracji będą chciały sobie odbić Białorusinki na czele z mistrzynią olimpijską, Hanną Huskową.

SOBOTA – 16 STYCZNIA 2021

16:50 Puchar Świata, Jarosław, Rosja: SKOKI 
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD, o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player

NIEDZIELA – 17 STYCZNIA 2021

17:00 Puchar Świata, Jarosław, Rosja: SKOKI DRUŻYNOWE 
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player

About Wojciech Nowakowski