Rewanżowe spotkania 1/16 finału Ligi Europy UEFA

Piłkarska Europa nie zwalnia tempa. Czas na kolejne mecze 1/16 finału Ligi Europy UEFA. Rewanżowe pojedynki na sportowych antenach Polsatu.  W jedynym środowym spotkaniu SC Braga zmierzy się z Rangers FC. W pierwszym meczu rozegranym na Ibrox Stadium padł wynik 3-2 dla miejscowych. […]

Piłkarska Europa nie zwalnia tempa. Czas na kolejne mecze 1/16 finału Ligi Europy UEFA. Rewanżowe pojedynki na sportowych antenach Polsatu. 

W jedynym środowym spotkaniu SC Braga zmierzy się z Rangers FC. W pierwszym meczu rozegranym na Ibrox Stadium padł wynik 3-2 dla miejscowych. Rangersi zaliczyli świetny powrót, ponieważ przegrywali już 0-2. Jednak kapitalna dyspozycja Ianisa Hagiego spowodowała, że straty udało się nadrobić z nawiązką. W rewanżowym spotkaniu szykują się nie lada emocję.

FC Porto – Bayer 04 Leverkusen. Będzie to kolejny pojedynek w ramach 1/16 finału. W pierwszym spotkaniu Bayer wygrał u siebie 2-1. Teraz konfrontacja przenosi się na Estadio do Dragao. Gospodarze nie raz udowadniali, że potrafią wykorzystywać atut własnego boiska. Minimalnym faworytem spotkania rewanżowego jest ekipa z Portugalii.

Kolejnym meczem rozgrywanym o godzinie 18:55 jest spotkanie KAA Gent – AS Roma. W pierwszym starciu minimalne zwycięstwo 1-0 odniosła drużyna z Rzymu. Spotkanie było bardzo wyrównane i wynik końcowy mógł być różny. Teraz piłkarze Gentu na własnym stadionie będą chcieli pokazać, że pierwsze dobre zawody w ich wykonaniu nie były przypadkiem.

W następnym spotkaniu Arsenal FC podejmie Olympiakos SFP. Londyńczycy w pierwszym meczu odnieśli minimalne zwycięstwo 1-0. Pojedynek był bardzo wyrównany, jednak nie zmienia to faktu, że Arsenal osiągnął bardzo korzystny rezultat na terenie rywali. Gospodarze na pewno mierzą w finał tych rozgrywek, tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Natomiast Olympiakos nie ma nic do stracenia i nie jest bez szans w spotkaniu rewanżowym.

Manchester United – Club Brugge. W pierwszym starciu tych dwóch ekip padł bramkowy remis 1-1. Belgowie wyszli na prowadzenie już w 15. minucie po bramce Dennisa. ”Czerwone Diabły” doprowadziły do wyrównania w 36. minucie za sprawą Martiala. Piłkarze z Old Trafford osiągnęli korzystny wynik. Teraz u siebie będą chcieli uzyskać pewny awans.

ŚRODA – 26 LUTEGO 2020

17:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SC BRAGA – RANGERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki

CZWARTEK – 27 LUTEGO 2020

18:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: FC PORTO – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: KAA GENT – AS ROMA na żywo
Ipla

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: MANCHESTER UNITED FC – CLUB BRUGGE na żywo
Ipla

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ARSENAL FC – OLYMPIAKOS SFP na żywo
Ipla

About Łukasz Urbanowski