Rewanżowy mecz 1. rundy LM: Piast Gliwice – BATE Borysów w Polsacie Sport, Polsacie Sport Premium oraz Super Polsacie

Już w najbliższą środę, 17 lipca Mistrz Polski, Piast Gliwice zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z BATE Borysów w ramach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA.  Studio do tego pojedynku już od 19, mecz rozpocznie się o 19:50 na […]

Już w najbliższą środę, 17 lipca Mistrz Polski, Piast Gliwice zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z BATE Borysów w ramach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA.  Studio do tego pojedynku już od 19, mecz rozpocznie się o 19:50 na trzech kanałach grupy Polsat: Super Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium.

Podopieczni Waldemara Fornalika na Białorusi rozegrali bardzo dobre spotkanie, ostatecznie remisując 1:1. Ten remis znacznie większe szanse na awans daje Piastowi, ale nie mogą zlekceważyć przyjezdnych. Gliwiczanie w weekend rozegrali mecz o pierwsze trofeum w tym roku jakim był Superpuchar Polski. Ich przeciwnikiem była Lechia Gdańsk, która ostateczne wygrała 3:1. Jeśli gospodarze wyeliminują wyżej notowanych rywali, w kolejnej fazie rozgrywek zmierzą się z lepszym z pary Linfield FC – Rosenborg. W przypadku niepowodzenia zagrają w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy z Dundalk lub Ryga FC.

ŚRODA – 17 LIPCA 2019

19:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów – rewanżowy mecz 1. rundy: Piast Gliwice – BATE Borysów: STUDIO  na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Tomasz Smokowski, Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski

Reporter: Mariusz Hawryszczuk

19:50 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów – rewanżowy mecz 1. rundy: PIAST GLIWICE – BATE BORYSÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Mateusz Borek, Jacek Zieliński

22:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów – rewanżowy mecz 1. rundy: Piast Gliwice – BATE Borysów: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Mateusz Bartkowiak