Siatkarskie emocje z PlusLigą w Polsacie Sport

W środę 6 listopada, dojdzie do 2 spotkań naszej Plusligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport.  Pierwszym spotkaniem, będzie rywalizacja Grupy Azoty Zaksa Kędzierzyn Koźle z Ślepskiem Malow Suwałki. Jest to spotkanie zaległe, z pierwszej serii gier. Mecz pierwotnie miał […]

W środę 6 listopada, dojdzie do 2 spotkań naszej Plusligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport.

Pierwszym spotkaniem, będzie rywalizacja Grupy Azoty Zaksa Kędzierzyn Koźle z Ślepskiem Malow Suwałki. Jest to spotkanie zaległe, z pierwszej serii gier. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Suwałkach, ale z uwagi na jeszcze trwającą budowę nowej hali, rywalizacja została przeniesiona do Kędzierzyna Koźla. Obie ekipy rozegrały więc po dwa spotkania. Zaksa wygrała dwa razy, nie tracąc seta. Goście z Suwałk jeden mecz przegrali, a drugi wygrali. Zwycięstwo z Asseco Resovią sprawiło, że ludzie w Suwałkach już oszaleli na punkcie swojej drużyny, mimo tego faktu, że nie mieli okazji jej obserwować. Gra podopiecznych Andrzeja Kowala może budzić respekt. Jak będzie tym razem, czy Zaksa znów wygra bez straty seta? Jak zaprezentują się siatkarze z Suwałk? Na te pytania odpowiedzą sobie państwo obserwując transmisję w Polsacie Sport, początek spotkania o godzinie 17:30.

Drugim środowym spotkaniem transmitowanym w telewizji jest rywalizacja Asseco Resovii Rzeszów z Visłą Bydgoszcz. Jest to spotkanie rozgrywane w ramach 5 serii gier. Jest to pojedynek na tzw. dnie tabeli. Dlaczego? Albowiem zarówno gospodarze jak i goście przegrali do tej pory dwa spotkania. Ekipy, te mają na swoim koncie po punkcie. Kto w końcu się przełamie? Przekonają się państwo o tym obserwując transmisję w Polsacie Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy!

ŚRODA – 6  LISTOPADA 2019

17:30 PlusLiga – 1. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE   – MKS  ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI    na żywo

Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 5. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW   – BKS VISŁA BYDGOSZCZ na żywo