Sport w TV: wtorek – 12 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PGNiG Superliga – 11. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – PGE VIVE KIELCE


13:45 Konferencja Prasowa REPREZENTACJI POLSKI na żywo


17:20 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

17:25 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet – grupa D: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Aleksandra Rajewska (z Lublina)
Reporter: Marcin Wojtasik

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet – grupa D: POLSKA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Joanna Tokarska (z Lublina)

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak


20:00 PGA Tour – Charles Schwab Cup Championship, Phoenix, USA: PODSUMOWANIE



17:00 Liga Mistrzów – 1/8 finału: YUNOST MIŃSK – RED BULL MONACHIUM 


18:00 Liga Mistrzów – 1/8 finału: SKELLEFTEA AIK – DJURGARDEN SZTOKHOLM 


19:45 Liga Mistrzów – 1/8 finału: SC BERN – LULEA HOCKEY 



19:10 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa D: PAOK THESSALONIKI – HAPPY CASA BRINDISI
Eurosport Player

17:55 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa A: LIETKABELIS – POLSKI CUKIER TORUŃ 
Eurosport Player

19:20 EuroCup – 7. kolejka, grupa A: RATIOPHARM ULM – MORABANC ANDORRA
Eurosport Player

19:20 EuroCup – 7. kolejka, grupa D: ENERGIA TRENTO – BUDUCNOST PODGORICA
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 7. kolejka, grupa C: NANTERRE – DARUSSAFAKA
Eurosport Player

22:00 Magazyn KOSZYKARSKI 
Ipla


19:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Szymon Ratajczak

20:10 PGNiG Superliga – 11. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:30 PGNiG Superliga – 11. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – PGE VIVE KIELCE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 Plusliga – 12. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Jastrzębia-Zdrój)


13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 2 


19:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 2 



13:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz debla: RAM/SALISBURY – DODIG/POLASEK na żywo
Polsat Sport HD

15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singla: ROGER FEDERER – MATTEO BERRETTINI na żywo
Polsat Sport HD

19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz debla: KUBOT/MELO – KLAASEN/VENUS na żywo


21:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singla: NOVAK DJOKOVIC – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HD


20:30 Magazyn #ELEVENF1 na żywo


21:00 Magazyn FIA WEC


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie