6. kolejka Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport News

W tej kolejce będzie można zobaczyć spotkanie dwóch rosyjskich zespołów. Zenit w Mateuszem Ponitką w składzie rozegra drugie rosyjskiej starcie w Eurolidze. Tym razem ich rywalek będą Chimki. Petersburg przegrał z CSKA mecz, ponieważ w pierwszej i czwartej kwarcie zdobył […]

W tej kolejce będzie można zobaczyć spotkanie dwóch rosyjskich zespołów.

Zenit w Mateuszem Ponitką w składzie rozegra drugie rosyjskiej starcie w Eurolidze. Tym razem ich rywalek będą Chimki. Petersburg przegrał z CSKA mecz, ponieważ w pierwszej i czwartej kwarcie zdobył zaledwie 26 punktów przy aż 52 graczy z Moskwy. Drużyna Polaka z sześciu wygrała zaledwie dwa i to jeszcze po dogrywce. Przyjezdni przegrali tylko dwa z sześciu meczu. Co ciekawe oba zespoły zostały pokonane przez …. CSKA.

CZWARTEK – 7 LISTOPADA 2019

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 6. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – BK CHIMKI  na żywo