Siatkarskie emocje z PlusLigą

W środę 20 listopada, dojdzie do 2 spotkań naszej Plusligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport.  Pierwszy mecz to pojedynek drużyn, które jeszcze parę sezonów temu stanowiły główną siłę PlusLigi. Jest to rywalizacja PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią Rzeszów. […]

W środę 20 listopada, dojdzie do 2 spotkań naszej Plusligi, które będą transmitowane w Polsacie Sport. 

Pierwszy mecz to pojedynek drużyn, które jeszcze parę sezonów temu stanowiły główną siłę PlusLigi. Jest to rywalizacja PGE Skry Bełchatów z Asseco Resovią Rzeszów. W aktualnym sezonie obie ekipy radzą sobie dość średnio w stosunku do oczekiwań przedsezonowych. Gospodarze zajmują 5 pozycję. Wygrali 4 spotkania i przegrali jedno. Wyróżniającym  się siatkarzem klubu z Bełchatowa, jest Mariusz Wlazły, który ma na swoim koncie już 2 tytuły MVP. Resovia jest dopiero dziewiąta. W sześciu rozegranych spotkaniach zdobyła  7 punktów. Przegrali 4 spotkania, a wygrali zaledwie 2 co jest tragicznym wynikiem jak na klub, który ma tak wysokie aspiracje. Jak będzie w tym spotkaniu? Kto wygra mecz tak wielkich firm? Transmisja w Polsacie Sport, początek spotkania o godzinie 17:30.

Drugie spotkanie dnia to prawdziwy hit. Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn Koźle zagra z Projektem Warszawa. Jest to pojedynek lidera z drugą drużyną. Obie ekipy nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie. Ostatni pojedynek tych drużyn miał miejsce w Superpucharze Polski w Gliwicach, gdzie Zaksa wygrała 3:1. Ekipy te spotkały się również w finale poprzedniego sezonu, gdzie Kędzierzynianie triumfowali 3:0. Jak będzie w tym spotkaniu? Czy zespół z Warszawy w końcu wygra rywalizację z Zaksą? Przekonamy się o tym obserwując transmisję w Polsacie Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30. Serdecznie zapraszamy przed telewizory!!!

ŚRODA – 20  LISTOPADA 2019

17:30 PlusLiga – 13. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW   – ASSECO RESOVIA RZESZÓW     na żywo

Polsat Sport HDIpla

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE    – PROJEKT WARSZAWA na żywo

Polsat Sport HDIpla

About Kacper Teuerle