2 mecze 8. kolejki Serie A1 siatkarek w nSport+

2 spotkania w ramach 8. serii gier ligi włoskiej w siatkówce kobiet pokaże kanał nSport+. Już dziś o 20:50 starcie Reale Mutua Fenera Chieri – Pomi Casalmaggiore. Gospodynie zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli, a ekipa gości – pozycję numer 5. Obie drużyny […]

2 spotkania w ramach 8. serii gier ligi włoskiej w siatkówce kobiet pokaże kanał nSport+.

Już dziś o 20:50 starcie Reale Mutua Fenera Chieri – Pomi Casalmaggiore. Gospodynie zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli, a ekipa gości – pozycję numer 5. Obie drużyny dzielą zaledwie 3 punkty. Chieri ostatnio przegrały dwie batalie z rzędu i teraz na pewno w końcu będą chciały sięgnąć po komplet punktów, tym bardziej, że zagrają przed własną publicznością z wyższej rozstawionym zespołem.

Natomiast w sobotę o 20:25 rywalizacja Unet E-work Busto Arsizio – Bosca S.Bernardo Cuneo. Zdecydowanymi faworytkami będą siatkarki Busto Arsizio, które zajmują wysoką, 3. lokatę w Serie A1 i ostatnio wygrały 3 mecze z rzędu. Cuneo znajduje się zaś na drugim biegunie stawki. Aż 4 porażki pod rząd przekładają się na dopiero 11. miejsce w tabeli oraz dystans zaledwie ,,oczka” od strefy spadkowej.

ŚRODA – 20 LISTOPADA 2019

20:40 Serie A1 – 8. kolejka: REALE MUTUA FENERA CHIERI – POMI CASALMAGGIORE

Komentarz: Piotr Domagała – Joanna Mirek

SOBOTA – 23 LISTOPADA 2019

20:25 Serie A1 – 8. kolejka: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – BOSCA S.BERNARDO CUNEO 

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.