Sport w TV: czwartek – 11 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 09:15 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 finału: NIEMCY – URUGWAJ  09:15 Mistrzostwa Świata U20 – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
09:15 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 finału: NIEMCY – URUGWAJ na żywo
Eurosport HDEurosport DE

09:15
 Mistrzostwa Świata U20 – 1/8 finału: BRAZYLIA – URUGWAJ na żywo

Eurosport 2 HDsport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

14:45
Konferencja Prasowa: POLSKA – GRUZJA na żywo
Polsat Sport News

21:45 
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa B: NIEMCY – NORWEGIA na żywo
Eurosport 2 HD TVP Sport HD sport.tvp.plDas Erste HDBBC Three HDW9
Komentarz w TVP: Maciej Iwański

00:00
(czw/pt) Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa A: HOLANDIA – CHINY na żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HDBBC Red Button HD

e-sport
18:00 
Esports: LEAGUE OF LEGENDS CHAMPIONSHIP SERIES na żywo
Polsat Sport News
Studio: Michał „Avahir” Kudliński – Krzysztof „ArQuel” Sauć, Damian „Nervarien” Ziaja, Fryderyk „Veggie” Kozioł
Komentarz: Dominik „Nero Inegrate” Dąbrowski – Adam „Musek” Górski

golf
15:00 PGA European Tour, Lyoness Open Presented by Greenfinity, Atzenbrugg, Austria: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

kolarstwo szosowe
13:30 Criterium du Dauphine: ETAP 5na żywo
Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
18:00 Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Filip Adamus

lekkoatletyka
20:00 Diamentowa Liga, Oslo, Norwegia: ZAWODY na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka 

piłka ręczna mężczyzn
15:10 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 1 grupa: TURCJA – NORWEGIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski


17:20 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 4 grupa: IZRAEL – ISLANDIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Majchrzyk


20:00
Magazyn POLSKA 2016 na żywo
Polsat Sport News

22:30 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 2 grupa : BOŚNIA I HERCEGOWINA – BIAŁORUŚ premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Piotr Mercheleski

22:30 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 5 grupa: UKRAINA – ROSJA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

poker
23:30
Magazyn WPT SEASON 11 premiera.200
Sportklub

rajdy samochodowe
19:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Sardynii: OS 1 – CITTA DI CAGLIARI na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

19:45
Magazyn ALPINE RALLY 2015 premiera.200
Sportklub

rzutki
17:00
Magazyn WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2015
 premiera.200
Sportklub

tenis
11:00 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/8 Finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – NICOLAS MAHUT na żywo
Supertennis HD

12:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/8 Finału : MISCHA ZVEREV – ANDREAS SEPPI na żywo
Eurosport 2 HD

12:30 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/8 Finału: KIKI BERTENS – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
Supertennis HD


14:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/8 Finału: JURGEN MELZER – DAVID GOFFIN na żywo
Supertennis HD


15:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/8 Finału : TOMMY HAAS – BERNARD TOMIC na żywo
Eurosport HD


15:00
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/8 Finału: CHRISTINA MCHALE –AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
Eurosport 2 HD

16:30 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1/8 FinałuANDREA HLAVACKOVA – JELENA JANKOVIC na żywo
Supertennis HD


17:00 
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/8 Finału: CASEY DELLACQUA – ANA KONJUH na żywo
Eurosport 2 HD

18:00
 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1/8 Finału: ??? – ??? premiera.200
Eurosport HD

wyścigi samochodowe
19:00 
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HD

21:15 
Magazyn LE MANS 24 MINUTY na żywo
Eurosport HD

21:45 
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HD

żużel
18:40 Drużynowy Puchar Świata, Vojens, Dania: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Marcin Majewski
Reporterzy: Michał Łapaciński, Łukasz Benz 

19:00
 Drużynowy Puchar Świata, Vojens, Dania – mecz barażowy: ZAWODY
 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Vojens)

inne
20:00 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA