Sport w TV: czwartek – 13 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 12. kolejka: TURCJA – POLSKA 08:10 Mistrzostwa Świata U20: PODSUMOWANIE MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH  16:50 Droga do Euro 2020: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 12. kolejka: TURCJA – POLSKA


08:10 Mistrzostwa Świata U20: PODSUMOWANIE MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH 
TVP Sport HD

16:50 Droga do Euro 2020: PODSUMOWANIE 3. i 4. KOLEJKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański

17:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Montpellier, Francja – grupa C: AUSTRALIA – BRAZYLIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE 100: PETER SCHMEICHEL 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka

19:55 
La Liga Santander: NAJ, NAJ… 2018/2019 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

20:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Paryż, Francja – grupa B: RPA – CHINY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

20:55
La Liga 2 – faza play-off: RCD MALLORKA – ALBACETE BALOMPIE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski


21:00 U.S. Open, Pebble Beach, USA: I RUNDA na żywo
*(od 23:05 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:30 NHL – Finał Pucharu Stanleya: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel, Patryk Rokicki

02:00 NHL – Finał Pucharu Stanleya: BOSTON BRUINS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Mariusz Czerkawski


12:30 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 3 – KOBIETY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:20 
Tour of Belgium, Belgia: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player

15:00 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Tour of Hungary, Węgry: ETAP 2 
Eurosport PlayerIpla


19:25 
Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

20:00 
Tahincioglu Basketball Super League – Finał: FENERBAHCE BEKO – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


20:00 Diamentowa Liga, Oslo, Norwegia: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:25 Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 12. kolejka: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
Ipla

09:40 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 12. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams

09:45 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 12. kolejka: TURCJA – POLSKA na żywo
*(od 09:50 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski

11:55 Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 12. kolejka: JAPONIA – TAJLANDIA na żywo
Ipla

12:00 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 12. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams

13:45 
Liga Narodów FIVB, Jiangmen, Chiny – 12. kolejka: CHINY – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:45 
Liga Narodów FIVB, Perugia, Włochy – 12. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – BUŁGARIA na żywo
Ipla


19:45 
Liga Narodów FIVB, Perugia, Włochy – 12. kolejka: WŁOCHY – ROSJA na żywo
Ipla

20:15 
Liga Narodów FIVB, Stuttgart, Niemcy – 12. kolejka: NIEMCY – HOLANDIA na żywo
Ipla

23:00 
Liga Narodów FIVB, Stuttgart, Niemcy – 12. kolejka: BELGIA – DOMINIKANA
Ipla


09:00 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
*(do 20:15)
Ipla


11:00 
Riga Masters, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


19:30 PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


10:50 Mistrzostwa Azji, Tokio, Japonia: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 2. runda: CHLOE PAQUET – DONNA VEKIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

14:30 
WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia – 2. runda: KIKI BERTENS – ARANTXA RUS na żywo
sport.tvp.pl

14:55 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 2. runda: CAROLINE GARCIA – MAIA LUMSDEN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Joanna Sakowicz


16:00 
WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia – 2. runda: PAULA BADOSA GIBERT – NATALIA VIKHLYANTSEVA na żywo
sport.tvp.pl


18:50 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:50 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
00:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki