Mecz Major League Soccer w Polsacie Sport News

Dla fanów soccera czekają nie lada emocje. W nocy z soboty na niedzielę Philadelphia Union zagra z New York Red Bulls. Transmisja na Polsat Sport News. Do hitowego starcia dojdzie w Konferencji Wschodniej. Przewodzący w klasyfikacji zespół Philadelphii Union na […]

Dla fanów soccera czekają nie lada emocje. W nocy z soboty na niedzielę Philadelphia Union zagra z New York Red Bulls. Transmisja na Polsat Sport News.

Do hitowego starcia dojdzie w Konferencji Wschodniej. Przewodzący w klasyfikacji zespół Philadelphii Union na własnym boisku podejmie New York Red Bulls, którzy są na 5. miejscu. W czołówce panuje spory ścisk, Union ma 28 punktów, a ich rywale tylko cztery mniej. W szczególnie dobrej dyspozycji są zawodnicy z Nowego Jorku. Zawodnicy Chrisa Armasa zdobyli 13 punktów w pięciu ostatnich meczach. W ostatniej kolejce zespół ze stajni Red Bulla wygrał z Realem Salt Lake 4:0. Gospodarze tydzień temu pokonali na wyjeździe Minnesotę 3:2 przerywając serię trzech spotkań bez porażki. Najskuteczniejszym piłkarzem Philadelphii jest Kacper Przybyłko, który w tym sezonie zdobył 4 bramki.

NIEDZIELA – 9 CZERWCA 2019

01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NEW YORK RED BULLS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.