Sport w TV: czwartek – 20 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/16 finału: CLUB BRUGGE KV – MANCHESTER UNITED FC 16:45 Magazyn KRONIKI LA LIGA  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 18:00 Liga Europy […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/16 finału: CLUB BRUGGE KV – MANCHESTER UNITED FC


16:45 Magazyn KRONIKI LA LIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Adam Matysek, Maciej Żurawski, Marek Jóźwiak, Paolo Cozza
Analiza: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Dariusz Kubicki

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Paweł Golański

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

18:10 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Bartłomiej Rabij

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: CLUB BRUGGE KV – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Hieronim Wrona

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: FC KOPENHAGA – CELTIC FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Dariusz Kubicki

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: PFK ŁUDOGOREC RAZGRAD – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Paweł Golański

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: GETAFE CF – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: EINTRACHT FRANKFURT – RED BULL SALZBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

18:45 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SZACHTAR DONIECK – BENFICA LIZBONA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Bartłomiej Rabij

19:15 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adrian Olek

19:45 Magazyn KĄCIK KLUBOWY 
*(od 20:30 również w Canal+ Sport 3 HD)


20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Marcin Baszczyński

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: OLYMPIAKOS SFP – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Wichniarek

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC PORTO na żywo
Ipla
Komentarz: Roman Kołtoń – Tomasz Hajto

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: RANGERS FC – SC BRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: AS ROMA – KAA GENT na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Czachowski

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: VFL WOLFSBURG – MALMOE FF na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski – Marcin Kalita

20:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: WOLVERHAMPTON WANDERERS – ESPANYOL BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Bartłomiej Rabij

22:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Adam Matysek, Maciej Żurawski, Marek Jóźwiak, Paolo Cozza
Analiza: Dariusz Wdowczyk – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/Media: Justyna Kostyra
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla
Studio: Szymon Rojek


15:15 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


10:35 Puchar Świata, Storlien-Meraker, Norwegia: BIEG NA 38 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

13:20 Puchar Świata, Storlien-Meraker, Norwegia: BIEG NA 38 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


21:05 Magazyn RING TVP SPORT na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Jagiełło, Bogusław Solecki – Paweł Skrzecz, Maciej Miszkin


21:00 WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: I RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:05 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – NEW YORK RANGERS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Michał Ruszel


15:00 Wyścig dookoła Andaluzji, Hiszpania: ETAP 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

16:45 Volta ao Algarve, Portugalia: ETAP 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Mariusz Czykier


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


18:15 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Szymon Borczuch – Robert Skibniewski, Mariusz Bacik, Andrzej Pluta (z Gliwic)
Reporter: 
Barłomiej Kołodziejski-Smagała

18:30
Turkish Airlines Euroliga – 25. kolejka: FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ – REAL MADRYT na żywo
Ipla

18:35 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa A: POLSKA – IZRAEL na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Rafał Darżynkiewicz (z Gliwic)

20:30 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Łopaciński


17:25 Liga Mistrzów EHF – 13. kolejka, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 24. kolejka: SC MAGDEBURG – SC DHFK LIPSK na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

21:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 23. kolejka: HBW BALINGEN-WEILSTETTEN – THW KIEL 

Komentarz: Mateusz Juza


20:40 Pro D2 – 21. kolejka: BIARRITZ – PERPIGNAN 
Eurosport Player


22:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW CEV 
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek, Daniel Pliński


20:00 Puchar CEV – 1/4 finału: MLADOST ZAGRZEB – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD


17:30 KRISPOL 1. liga – 23. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – KFC GWARDIA WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:15 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Piotr Majchrzak, Apoloniusz Tajner
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams


12:15 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: KWALIFIKACJE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń

13:30 Puchar Świata, Rasnov, Rumunia: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Piotr Majchrzak, Apoloniusz Tajner
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams


14:00 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
Eurosport Player

16:00 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 18:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 00:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: CARLOS ALCARAZ – FEDERICO CORIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: ELENA RYBAKINA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: JENNIFER BRADY – GARBINE MUGURUZA na żywo
*(od 14:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

16:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: PETRA MARTIC – ANETT KONTAVEIT na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Michał Lewandowski

18:00 WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: SIMONA HALEP – ARYNA SABALENKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

20:30 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: LORENZO SONEGO – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla

23:00 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: BORNA CORIC – THIAGO SEYBOTH WILD na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


18:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 (czw/pt) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki