Sport w TV: czwartek – 26 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: STANDARD LIEGE – LECH POZNAŃ 13:55 Puchar Włoch – 4. runda: TORINO FC – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: STANDARD LIEGE – LECH POZNAŃ


13:55 Puchar Włoch – 4. runda: TORINO FC – VIRTUS ENTELLA

Komentarz: Hubert Bugaj

16:55 Puchar Włoch – 4. runda: UC SAMPDORIA – GENOA CFC

Komentarz: Szymon Borczuch

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

18:15 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU 


18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Adrian Olek

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa H: LILLE OSC – AC MILAN

Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa H: AC SPARTA PRAGA – CELTIC FC


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa G: SC BRAGA – LEICESTER CITY FC

Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa K: CSKA MOSKWA – FEYENOORD 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa B: MOLDE FK – ARSENAL FC


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa G: AEK ATENY – ZORIA ŁUGAŃSK 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa A: CSKA SOFIA – YOUNG BOYS BERNO 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa L: KAA GENT – CRVENA ZVEZDA BELGRAD 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa J: LASK LINZ – ROYAL ANTWERP FC 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa L: SLOVAN LIBEREC – TSG 1899 HOFFENHEIM 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa I: MACCABI TEL AWIW – VILLARREAL CF 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa I: QARABAG AGDAM – SIVASSPOR 


18:45 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa K: WOLFSBERGER AC – DINAMO ZAGRZEB


19:00 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: STUDIO 
*(również o 23:00)


19:35 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: STUDIO 
*(o 20:40 na TVP 2 HD, również o 21:45 i 22:55)

Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila
Reporter: Janek Sławiński


20:00 Magazyn LIGA GRA 

Studio: Żelisław Żyżyński – Radosław Majdan

20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczyk – Marcin Lewandowski

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: STANDARD LIEGE – LECH POZNAŃ

Komentarz w TVP 2: Dariusz Szpakowski – Jacek Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski – Piotr Szymczuk

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa D: RANGERS FC – SL BENFICA


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa E: PSV EINDHOVEN – PAOK FC


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa F: AZ ALKMAAR – REAL SOCIEDAD

Komentarz: Sebastian Chabiniak

20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa C: OGC NICE – SK SLAVIA PRAGA


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa F: SSC NAPOLI – HNK RIJEKA


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa A: CFR CLUJ – AS ROMA 


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa B: DUNDALK FC – RAPID WIEDEŃ 


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa E: GRANADA CF – OMONIA NIKOZJA 


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa C: BAYER LEVERKUSEN – HAPOEL BEER SZEWA 


20:50 Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa J: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ŁUDOGOREC RAZGRAD 


22:00 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 


23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 



18:55 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło

21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Michał Kornacki


10:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


22:30 Turkish Airlines Euroleague – 11. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – ZENIT SANKT PETERSBURG 



17:35 Puchar Świata, Lech/Zuers, Austria: SLALOM RÓWNOLEGŁY KOBIET
Eurosport Player


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: MOL-PICK SZEGED – ELVERUM
Eurosport Player

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – FC PORTO
Eurosport Player

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: HC MOTOR ZAPOROZHYE – HC PPD ZAGREB
Eurosport Player

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 10. kolejka: RHEIN-NECKAN LOEWEN – HSG WETZLAR

Komentarz: Tomasz Górski

20:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: BARCA LASSA – THW KIEL
Eurosport Player


16:55 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa C: ASPTT MULHOUSE VB – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ
Polsat Sport HD

Komentarz: Marek Magiera

17:20 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa E: DINAMO AK BARS KAZAŃ – VK UP OŁOMUNIEC


19:20 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa C: VAKIFBANK STAMBUŁ – VC MARTIZA PŁOWDIW


20:20 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa E: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – IGOR GORGONZOLA NOVARA
Polsat Sport HD

Komentarz: Adrian Brzozowski


13:00 SuperLega – 11. kolejka: TOP VOLLEY CISTERNA – LEO SHOES MODENA 


17:30
Tauron 1. Liga – 11. kolejka: EWINNER GWARDIA WROCŁAW – BBTS BIELSKO-BIAŁA



10:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
*(do 13:30)


15:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
*(do 19:00)


20:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
*(o 22:30 w Eurosport 1 HD, do 00:00)


15:30 Babilon MMA 18: WAŻENIE


20:15 Magazyn KOLOSEUM



17:45 Champions Chess Tour – Skilling Open: ĆWIERĆFINAŁY – DZIEŃ 2 


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart