Sport w TV: niedziela – 1 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:55 Major League Soccer – 5. kolejka: MINNESOTA UNITED FC – ATLANTA UNITED FC na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 5. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport Player

02:25 
Major League Soccer – 5. kolejka: HOUSTON DYNAMO – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport Player

02:25 
Major League Soccer – 5. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – DC UNITED na żywo
Eurosport Player

03:00
Major League Soccer – 5. kolejka: COLORADO RAPIDS – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport Player

03:55
Major League Soccer – 5. kolejka: SEATTLE SOUNDERS FC – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

10:00
 Mediterranean International Cup, Costa Brava, Hiszpania: FINAŁ na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

11:55 La Liga Santander – 30. kolejka: RCD ESPANYOL – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:25 
2. Bundesliga – 28. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:30 Super League Women: ARSENAL LADIES – CHELSEA LADIES na żywo


13:55 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Piotr Glamowski

14:00
3. Liga – 32. kolejka: HALLESCHER FC – ROT-WEISS ERFURT na żywo


14:25 
Premier League – 32. kolejka: ARSENAL FC – STOKE CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD:  Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:25 
Eredivisie – 29. kolejka: FC GRONINGEN – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

15:00
Bundesliga Kobiet – 16. kolejka: TURBINE POTSDAM – VFL WOLFSBURG na żywo


15:20
Bundesliga – 28. kolejka: WERDER BREMA – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

15:35 
La Liga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:10 
La Liga Santander – 30. kolejka: CD LEGANES – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:40
Eredivisie – 29. kolejka: FEYENOORD – SBV EXCELSIOR na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 
Premier League – 32. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:55 
Bundesliga – 28. kolejka: FSV MAINZ 05 – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:55
Jupiler League – grupa mistrzowska, 1. kolejka: RSC ANDERLECHT – KAA GENT na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

17:55
Premier Liga – 24. kolejka: FK ROSTOW – CSKA MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

18:15 
La Liga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25
La Liga Santander – 30. kolejka: MALAGA CF – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:00
Premier League – grupa mistrzowska, 25. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – SZACHTAR DONIECK na żywo


20:30 La Liga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 30. kolejka: ATLETICO MADRYT – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Ligue 1 Conforama – 31. kolejka: OLYMPIQUE LYON – TOULOUSE FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Stefan Białas

22:30
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Przemysław Pełka, Leszek Orłowski, Piotr Laboga

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


04:00 Gala Golden Boy, Quincy, USA: MARC DELUKA – MICHAEL MOORE na żywo


10:30 Magazyn DROGA DO POLSAT BOXING NIGHT premiera.200
Polsat Sport HDIpla


17:30 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Las Vegas, USA – faza grupowa: USA – HOLANDIA na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:30 Wirtualna Bundesliga: FAZA GRUPOWA na żywo


13:30 Bitters Liga – 1. kolejka: PRAGA BLACK PANTHERS – PRAGUE LIONS na żywo


20:00 
PGA Tour – Houston Open, Humble, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 
NHL: NEW YERSEY DEVILS – NEW YORK ISLANDERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Dariusz Bernaś

17:00 
Extraliga – 1/2 Finału: HC SKODA PILZNO – HC KOMETA BRNO na żywo


10:15 Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(od 13:35 w France 3)
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

13:30 
Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player


13:00 
KBSL – 23. kolejka: OGM ORMANSPOR – CUKUROVA BASKETBOL na żywo


12:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 23. kolejka: TOFAS – GAZIENTEP BASKETBOL  na żywo


16:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 23. kolejka: MURATBEY USAK – ANADOLU EFES na żywo


20:40
Lega A – 24. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – SIDIGAS AVELLINO na żywo


20:45
Die BBL – 27. kolejka: BROSE BAMBERG – MHP LUDWIGSBURG na żywo


21:00 
Liga ACB – 25. kolejka: UNICAJA – REAL MADRYT premiera.200


21:00 
NBA: SAN ANTONIO SPURS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


13:20 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: MOL-PICK SZEGED – THW KIEL na żywo
*(o 17:30 premiera.200 w Canal+ Sport 2 HD)
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Canal+ Sport 2: Piotr Karpiński – Michał Matysik

18:55 Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: RHEIN NECKAR LOWEN – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Bugajny – Grzegorz Tkaczyk
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula

podnoszenie ciężarów
10:00 
Mistrzostwa Europy, Bukareszt, Rumunia: 105 KG MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla

15:00 
Mistrzostwa Europy, Bukareszt, Rumunia: +90 KG KOBIET na żywo
*(od 15:45 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport PlayerIpla

17:30 
Mistrzostwa Europy, Bukareszt, Rumunia: +105 KG MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 European Champions Cup – 1/4 finału: ASM CLERMONT AUVERGNE – RACING 92 na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

16:30 
European Champions Cup – 1/4 finału: LEINSTER RUGBY – SARACENS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


15:00 Dywizja 1 – Finał: ARKASSPOR – HALKBANK ANKARA na żywo


18:00 Serie A1 – 1/2 Finału: AZIMUT MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo


08:45 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


19:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – Finał: ALEXANDER ZVEREV – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek


13:50 British Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo
Eurosport Player

20:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:40 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam