Sport w TV: niedziela – 1 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 7. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ARSENAL FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Radosław […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 7. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ARSENAL FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Radosław Nawrot, Jacek Stańczyk, Tomasz Lipiński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Aleksandar Vuković, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 6. kolejka: UDINESE CALCIO – AC MILAN 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza

12:55 Premier League – 7. kolejka: ASTON VILLA FC – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Tomasz Ćwiąkała

12:55 Premiership – 13. kolejka: KILMARNOCK FC – RANGERS FC na żywo
Ipla

13:25 2. Bundesliga – 6. kolejka: SPVGG GREUTHER FÜRTH – HANNOVER 96 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – ELCHE CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:25 Eredivisie – 7. kolejka: FC EMMEN – FEYENOORD 
Ipla

14:55 Premier League – 7. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski

14:55 Serie A – 6. kolejka: SPEZIA CALCIO – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

14:55 Serie A – 6. kolejka: TORINO FC – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Eliteserien – 23. kolejka: MJØNDALEN IF – MOLDE FK 


15:25 Bundesliga – 6. kolejka: SC FREIBURG – BAYER 04 LEVERKUSEN 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: CELTA VIGO – REAL SOCIEDAD 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Aleksandrowicz

16:40 Eredivisie – 7. kolejka: PSV EINDHOVEN – ADO DEN HAAG 
Ipla

17:25 Premier League – 7. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski

17:55 Serie A – 6. kolejka: SSC NAPOLI – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Bundesliga – 6. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 Serie A – 6. kolejka: AS ROMA – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

17:55 Eliteserien – 23. kolejka: STABÆK FOTBALL – VIKING FK 


17:55 Eliteserien – 23. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – SK BRANN 


17:55 Eliteserien – 23. kolejka: KRISTIANSUND BK – FK BODØ/GLIMT 


17:55 Eliteserien – 23. kolejka: ROSENBORG BK – IK START 


18:25 LaLiga Santander – 8. kolejka: GRANADA CF – UD LEVANTE 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

20:00 Serie A – 6. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Domink Mucha, Antoni Partum

20:10 Premier League – 7. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Rawa

20:25 Eliteserien – 23. kolejka: STRØMSGODSET IF – VÅLERENGA FOTBALL 


20:40 Serie A – 6. kolejka: UC SAMPDORIA – GENOA CFC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: VALENCIA CF – GETAFE CF 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Łukasz Wiśniowski

20:55 Liga NOS – 6. kolejka: SPORTING CP – CD TONDELA 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00
Ligue 1 – 9. kolejka: LILLE OSC – OLYMPIQUE LYON 

Komentarz: Wojciech Anyszek – Piotr Szymczuk

21:40
Major League Soccer: COLUMBUS CREW SC – PHILADELPHIA UNION na żywo
Ipla

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Leszek Orłowski, Edward Durda


03:00 Gala Boksu, San Antonio, USA: GERVONTA DAVIS – LEO SANTA CRUZ 

Komentarz: Piotr Jagiełło – Sebastian Szczęsny


11:00 PGA European Tour – Aphrodite Hills Cyprus Open, Pafos, Cypr: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

17:00 PGA Tour – Bermuda Championship, Southampton Parish, Bermudy: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:50 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 12 
*(do 17:30)

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


12:30 Liga ACB – 9. kolejka: MORABANC ANDORRA – CASADEMONT ZARAGOZA

Komentarz: Jacek Łączyński


15:30 Basketball Super League – 6. kolejka: TÜRK TELEKOM – PINAR KARŞIYAKA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

18:25 Liga ACB – 9. kolejka: VALENCIA BC – REAL MADRYT 

Komentarz w Sportklubie: Jakub Lipczik
Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski


20:40 Liqui Moly Handball Bundesliga – 6. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – HBW BALINGEN-WEILSTETTEN 

Komentarz: Kamil Gapiński

22:30 Liqui Moly Handball Bundesliga – 6. kolejka: FÜCHSE BERLIN – HSG WETZLAR 

Komentarz: Mateusz Juza


20:30 Tauron Liga – 7. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – #VOLLEYWROCŁAW 
Polsat Sport HD


14:45 PlusLiga – 21. kolejka: TREFL GDAŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 11. kolejka: MKS BĘDZIN – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

18:00 SuperLega – 8. kolejka: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA – KIOENE PADWA 


12:00 PSA World Tour, Doha, Katar: DZIEŃ 1 



14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – finał: LORENZO SONEGO – ANDREY RUBLEV 
Ipla


11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 

Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 
*(o 20:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Trentino, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 

Komentarz: Andrzej Mielczarek


09:00 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

10:30 Formula Regional European, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 3 na żywo


11:00 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 15:05)
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Aldona Marciniak

11:55 European Le Mans Series, Portimao, Portugalia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński

12:00 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

13:05 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa – Artur Gołdyn – Jakub Spychała

13:25 Porsche Carrera Cup, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


14:00 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

14:20 GT Open, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo


17:25 ADAC GT Masters, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG 2


19:30 NASCAR, Martinsville, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:55)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki