Sport w TV: niedziela – 1 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – ATLANTA UNITED FC  Komentarz: Robert Zieliński 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Cezary Kowalski 11:00 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – ATLANTA UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

13:00
II Liga – 7. kolejka: RESOVIA RZESZÓW – OLIMPIA ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj (z Rzeszowa)

13:25 2. Bundesliga – 5. kolejka: HAMBURGER SV – HANNOVER 96 na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski

14:25 Eredivisie – 5. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – AFC AJAX 
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:40 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Piotr Laboga

14:55
PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

14:55 Premier League – 4. kolejka: EVERTON FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: WERDER BREMA – FC AUGSBURG na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Urban

16:25 
1. Liga – 8. kolejka: SFC OPAWA – SK SLAVIA PRAGA na żywo
*(o 20:30  w Polsat Sport Extra HD)

Komentarz: Tomasz Lach

16:55 Tipico Bundesliga – 6. kolejka: AUSTRIA WIEDEŃ – RAPID WIEDEŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

16:55 LaLiga – 3. kolejka: VALENCIA CF – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

17:00 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Tomasz Lipiński (z Poznania)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Maciej Klimek

17:25 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski (z Poznania)

17:25 Premier League – 4. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:50
 Bundesliga – 3. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Kaczmarczyk

17:55 Serie A – 2. kolejka: SS LAZIO – AS ROMA na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński (z Rzymu)

18:55 LaLiga – 3. kolejka: ATLETICO MADRYT – SD EIBAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

18:55 LaLiga – 3. kolejka: RCD ESPANYOL – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

18:55 
1. Liga – 8. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SK SIGMA OŁOMUNIEC na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport News HD)

Komentarz: Marcin Kalita

19:35 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

19:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: LEGIA WARSZAWA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

20:00 LaLiga – 3. kolejka: STUDIO na żywo


20:40 Serie A – 2. kolejka: CAGLIARI CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 2. kolejka: ATALANTA BC – TORINO FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki

20:55 LaLiga – 3. kolejka: VILLARREAL CF – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

20:55 Serie A – 2. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Mikołaj Kruk

22:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

22:30 
Eredivisie – 5. kolejka: WILLEM II – FEYENOORD 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Leszek Orłowski, Cezary Olbrycht


12:00 PGA European Tour – Omega European Masters, Crans Montana, Szwajcaria: FINAŁ 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Korn Ferry Tour Championship, Newburgh, USA: III RUNDA 
Ipla


16:00 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa D: YUNOST MIŃSK – OCELARI TRINEC 
Ipla

16:30 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa F: STUDIO 
Ipla

17:00 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa F: GKS TYCHY – ADLER MANNHEIM 
Ipla

20:00 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa F: STUDIO 
Ipla


11:25 Mistrzostwa Europy FEI, Rotterdam, Holandia: WKKW – SKOKI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


12:00 Puchar Świata, Markkleeberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:40 Mistrzostwa Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport Player

19:55 Mistrzostwa Świata, Mont-Sainte-Anne, Kanada: ZJAZD MĘŻĆZYZN na żywo
Eurosport Player


13:50 Deutschland Tour, Niemcy: ETAP 4 
Eurosport PlayerIpla

14:50 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 9 


17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA 


09:20 Mistrzostwa Świata, Dongguan, Chiny – grupa H: KANADA – AUSTRALIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski – Jacek Łączyński

14:25 
Mistrzostwa Świata, Szanghaj, Chiny – grupa E: CZECHY – USA na żywo
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Ryszard Łabędź – Jacek Łączyński


15:30 IAAF ISTAF Meeting, Berlin, Niemcy: MITYNG na żywo
*(o 17:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara


13:30 Bundesliga – 2. kolejka: HBW BALINGEN-WEILSTETTEN – HSG NORDHORN-LINGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


13:45 Ekstraliga – 1. kolejka: ORKAN SOCHACZEW – BUDOWLANI LUBLIN 


14:15
ProD2 – 2. kolejka: PROVENCE RUGBY – PERPIGNAN 



17:00 Mistrzostwa Europy, Łódź – 1/8 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)
Reporter: Marcin Lepa

17:50 Mistrzostwa Europy, Łódź – 1/8 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)

18:20 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – 1/8 finału: ??? – ??? na żywo


19:45 Mistrzostwa Europy, Łódź – 1/8 finału: STUDIO na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HD
Studio w TVP Sport: Piotr Dębowski – Piotr Markowski, Milena Sadurek, Magdalena Śliwa (z Łodzi)
Studio w Polsacie Sport: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa


20:20 Mistrzostwa Europy, Łódź – 1/8 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska (z Łodzi)


22:30 Mistrzostwa Europy, Łódź – 1/8 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz (z Łodzi)
Reporter: Marcin Lepa


10:00 Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo


15:30 
Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo


16:45 
Mistrzostwa Polski, Toruń: MECZ FINAŁOWY na żywo


01:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


01:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

01:15 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo


03:00 US Open, Nowy Jork, USA – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:50 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport Player

17:15 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:05 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo


19:00 
US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo


19:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


21:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo


23:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo


23:00 US Open, Nowy Jork, USA – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 Mistrzostwa Świata, Ottensheim, Austria: FINAŁY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz


09:45 Formuła 3 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

11:15 
Formuła 2 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:20
Porsche Supercup, Stavelot, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 FIA World Endurance Championship – 4 Hours of Silverstone: WYŚCIG na żywo
*(do 14:25 w Polsat Sport Extra HD, od 15:50 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
*(od 15:00 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Filip Kapica (z Spa-Francorchamps)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w TVP Sport: 
Maciej Barszczak

14:20 
Blancpain GT World Challenge Europe, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


15:05 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
*(od 15:55 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Sławomir Kwiatkowski

17:15 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński


15:45 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Anita Mazur, Jarosław Dymek (z Częstochowy)
Reporter: Marcin Kuźbicki

16:00 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Michał Korościel, Michał Mitrut (z Częstochowy)

18:30 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Piotr Świderski (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Mateusz Kędzierski

19:00 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Zielonej Góry)

21:00
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Tomasz Gollob, Krzysztof Cegielski

inne
18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki