Sport w TV: niedziela – 11 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: POLSKA – WŁOCHY 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv) […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: POLSKA – WŁOCHY


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Zbigniew Boniek, Tomasz Kuszczak, Roman Kołtoń

12:30 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: KORONA KIELCE – ODRA OPOLE 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Wlazło (z Kielc)

14:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 3. kolejka, grupa 4: IRLANDIA – WALIA 


17:30 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: STUDIO 
*(również o 22:50)
Polsat Sport HD

17:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 3. kolejka, grupa 1: NORWEGIA – RUMUNIA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 2: ANGLIA – BELGIA 

Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: BOŚNIA I HERCEGOWINA – HOLANDIA 

Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Szymczuk


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 3: CHORWACJA – SZWECJA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 3. kolejka, grupa 4: FINLANDIA – BUŁGARIA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 3. kolejka, grupa 2: ARMENIA – GRUZJA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 3. kolejka, grupa 2: ESTONIA – MACEDONIA PÓŁNOCNA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 3. kolejka, grupa 4: LITWA – BIAŁORUŚ 


18:40 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: STUDIO 

Studio: Sylwia Dekiert – Maciej Szczęsny, Tomasz Smokowski, Rafał Ulatowski
Studio: Mateusz Borek – Sebastian Mila (z Gdańska)
Reporterzy: Jacek Kurowski, Rafał Patyra


20:00 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: STUDIO 

Studio: Wojciech Anyszek – Jakub Balcerski, Mateusz Orłowski

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: POLSKA – WŁOCHY 
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 3. kolejka, grupa 3: FRANCJA – PORTUGALIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga C, 3. kolejka, grupa 2: ISLANDIA – DANIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 1: IRLANDIA PÓŁNOCNA – AUSTRIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 2: SZKOCJA – SŁOWACJA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 3. kolejka, grupa 3: ROSJA – TURCJA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 3. kolejka, grupa 2: IZRAEL – CZECHY 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 3. kolejka, grupa 3: SERBIA – WĘGRY 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga C, 3. kolejka, grupa 3: GRECJA – MOŁDAWIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga C, 3. kolejka, grupa 3: KOSOWO – SŁOWENIA 


23:30 Magazyn LIGI NARODÓW UEFA 
Polsat Sport HD


16:00 Liga Mistrzów UEFA, Barcelona, Hiszpania – mecz o 3. miejsce: KPRF – MFK TIUMEŃ 
Ipla

20:00 Liga Mistrzów UEFA, Barcelona, Hiszpania – finał: FC BARCELONA – EL POZO 
Ipla


13:30 PGA European Tour – BMW PGA Championship, Surrey, Wielka Brytania: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

20:00 
PGA Tour – Shriners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:45 Tor Służewiec 2020: WIELKA WARSZAWSKA 

Komentarz: Jarosław Idzi (z Warszawy)
Reporter: Anna Kozińska


18:00 Mistrzostwa świata, Saalfelden Leogang, Austria: ZJAZD ELITY KOBIET
Eurosport Player

18:45 Mistrzostwa świata, Saalfelden Leogang, Austria: ZJAZD ELITY MĘŻCZYZN
Eurosport Player


15:55 Telenet Superprestige, Gieten Holandia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

17:05 Telenet Superprestige, Gieten Holandia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


12:25 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 9 
*(od 13:30 w Eurosport 2 HD, do 16:30)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

13:30 Gandawa-Wevelgem, Belgia: WYŚCIG 
*(o 21:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player
15:45 Gandawa-Wevelgem, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

16:30
 Paryż-Tours, Francja: WYŚCIG 
Eurosport Player


12:25 Liga ACB – 5. kolejka: CLUB JOVENTUT BADALONA – RETABET BILBAO BASKET 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

12:30
Energa Basket Liga – 9. kolejka: GTK GLIWICE – PSZCZÓŁKA START LUBLIN 


14:30 Basketball Super League – 3. kolejka: FENERBAHCE BEKO – LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


16:30 Basketball Super League – 3. kolejka: FRUTT EXTRA BURSASPOR – GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Jakub Ryś


18:30 Liga ACB – 5. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – REAL MADRYT 

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński


16:30 PGNiG Superliga – 5. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams (z Zabrza)
Reporter: Damian Pechmann

16:40 PGNiG Superliga – 5. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Wojs (z Zabrza)

20:40 Liqui Moly Handball Bundesliga – 3. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – FÜCHSE BERLIN 

Komentarz: Tomasz Górski

22:30 Liqui Moly Handball Bundesliga – 3. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – TUSEM ESSEN 

Komentarz: Mateusz Juza


17:30 PlusLiga – 6. kolejka: CUPRUM LUBIN – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 


23:00
SuperLega – 4. kolejka: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA – ITAS TRENTINO 


02:00 UFC Fight Night, Abu Zabi, ZEA: MARLON MORAES – CORY SANDHAGEN na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Marciniak – Albert Odzimkowski


11:25 French Open, Paryż, Francja – finał debla kobiet: GUARACHI/KRAWCZYK – BABOS/MLADENOVIC 
Eurosport Player

11:30 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 15 
Eurosport Player

14:40 Magazyn EUROSPORT CUBE 
*(również o 18:30)
Eurosport Player

14:55 French Open, Paryż, Francja – finał mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – RAFAEL NADAL 
Eurosport Player
Komentarz: Witold Domański – Lech Sidor
21:30 French Open, Paryż, Francja: BEST OF
Eurosport Player



08:15 Mistrzostwa Europy, Poznań: FINAŁY B 


09:50 Mistrzostwa Europy, Poznań: STUDIO 

Reporter: Beata Oryl-Stroińska

10:00 Mistrzostwa Europy, Poznań: FINAŁY 
*(do 15:45)

Komentarz: Jarosław Marendziak (z Poznania)


09:00 Moto3 – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:30 MotoGP – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:00 Moto2 – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:20 Moto3 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Madryt, Hiszpania: WYŚCIG 1 MX2 
*(o 20:35  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 MotoGP – Grand Prix Francji: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 
*(o 21:05  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:30 Moto2 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 21:35  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 
*(o 22:05  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek


09:00 FIA WTCR, Slovakiaring, Słowacja: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

10:15 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 11:05)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

10:35 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

10:55 European Le Mans Series, Monza, Włochy: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński

12:00 Formuła 1 – Grand Prix Eifelu: STUDIO na żywo
*(również o 16:00 w Eleven Sports 2 HD)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Aldona Marciniak, Robert Smoczyński, Filip Kapica

12:30 FIA WTCR, Slovakiaring, Słowacja: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

13:25 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

14:05 Formuła 1 – Grand Prix Eifelu: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Polsacie: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa – Mateusz Kirpsza, Jakub Spychała

14:30 FIA WTCR, Slovakiaring, Słowacja: WYŚCIG 3 na żywo
*(o 19:35  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

20:30 NASCAR, Concord, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak


11:30 2. liga żużlowa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU 


11:45 2. liga żużlowa – 10. kolejka: OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE – RZTŻ RZESZÓW 


14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 14. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:15 PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur – Tobiasz Musielak (z Wrocławia)
Reporter: Marcelina Rutkowska

16:30 PGE Ekstraliga – mecz o 3. miejsce: BETARD SPARTA WROCŁAW – RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Maciej Markowski (z Wrocławia)

18:45 PGE Ekstraliga – finał: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Marek Cieślak, Mirosław Jabłoński (z Leszna)
Reporter: Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski

19:15 PGE Ekstraliga – finał: FOGO UNIA LESZNO – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz w nSport+: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Leszna)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski


21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Marek Cieślak, Mirosław Jabłoński (z Leszna)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD

23:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki