Sport w TV: niedziela – 13 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 La Liga Santander – 19. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE  Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 13:15 Telekom Cup – 1/2 Finału: FORTUNA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:55 La Liga Santander – 19. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

13:15
Telekom Cup – 1/2 Finału: FORTUNA DUSSELDORF – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Roman Kołtoń

14:10
Telekom Cup – 1/2 Finału: BORUSSIA M’GLADBACH – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Roman Kołtoń

14:55 
Puchar Włoch – 1/8 Finału: TORINO FC – ACF FIORENTINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Sebastian Mila

15:10 Premier League – 22. kolejka: EVERTON FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski

15:20
Telekom Cup – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Roman Kołtoń

16:10
La Liga Santander – 19. kolejka: ATHLETIC CLUB – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

16:30
Telekom Cup – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Roman Kołtoń

17:25 Premier League – 22. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

17:55 
Puchar Włoch – 1/8 Finału: INTER MEDIOLAN – BENEVENTO CALCIO na żywo
*
(o 23:35  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Hubert Bugaj – Robert Podoliński

18:25
La Liga Santander – 19. kolejka: FC BARCELONA – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Sebastian Chabiniak

19:35
Puchar Włoch – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:40 
La Liga Santander – 19. kolejka: REAL BETIS – REAL MADRYT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

20:40
Puchar Włoch – 1/8 Finału: SSC NAPOLI – US SASSUOLO CALCIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow

23:00
 Magazyn SPORT
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Adam Marchliński


07:00 BWF Tour – Princess Sirivannavari Thailand Masters, Bangkok, Tajlandia: FINAŁY na żywo
*(do 11:35)
Ipla


11:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:30 
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:30  w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDIpla


12:30 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
*(od 12:40 również w TVP Sport HD)
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


13:30 Mistrzostwa Europy, Konigssee, Niemcy: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


19:00 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


09:45 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI na żywo
Ipla

14:20 
Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG na żywo


18:30 Energa Basket Liga – 14. kolejka: ARTEGO BYDGOSZCZ – ENERGA TORUŃ na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


11:52 
Lega A – 15. kolejka: VL PESARO – FIAT TORINO na żywo


12:30 
Polska Liga Koszykówki – 15. kolejka: KING SZCZECIN – POLSKI CUKIER TORUŃna żywo
Polsat Sport HD
Ipla

12:30
Liga ACB – 16. kolejka: REAL MADRYT – TECNYCONTA ZARAGOZA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
easyCredit BBL – 16. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:00 
VTB United League – 11. kolejka: VEF RYGA – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla

16:52 
Lega A – 15. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – HAPPY CASA BRINDISI na żywo


17:52 
Lega A – 15. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – ORIORA PISTOIA  na żywo


18:22 
Lega A – 15. kolejka: ALMA TRIESTE – AX ARMANI EXCHENGE MILANO na żywo


19:00
 NBA: WASHINGTON WIZARDS – TORONTO RAPTORS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

20:30
Liga ACB – 16. kolejka: VALENCIA BC – HERBALIFE GRAN CANARIA

Komentarz: Radosław Spiak

20:37
 Lega A – 15. kolejka: VANOLI BASKET CREMONA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo


21:30 NBA: ATLANTA HAWKS – MILWAUKEE BUCKS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

22:45 Tahincioglu Basketball Super League – 15. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – ISTANBUL BBSK 

Komentarz: Jakub Ryś


13:00 Mistrzostwa Europy, Collalbo, Włochy: 1500 M MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:35 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski

13:50 
Mistrzostwa Europy, Collalbo, Włochy: 50 M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski

14:05 
Mistrzostwa Europy, Collalbo, Włochy: 1000 M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski

23:00 
Mistrzostwa Europy, Collalbo, Włochy: DZIEŃ 3
Ipla


10:15 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:15 
Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria:  SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


00:00 (nd/pn) Magazyn AFRICA ECO RACE 
Eurosport 1 HDIpla


23:35 Rajd Dakar 2019: ETAP 6 
Eurosport 1 HDIpla


14:05 Pro D2 – 17. kolejka: AS BEZIERS HERAULT – US CARCASSONE na żywo


18:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: ZAWODY DRUŻYNOWE 
Eurosport 1 HDIpla


14:47 Mistrzostwa Europy, Dordrecht, Holandia: FINAŁY na żywo
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla


17:30 Liga Siatkówki kobiet – 13. kolejka: DEVELOPREES SKYRES RZESZÓW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 15. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00 
Serie A1 – 17. kolejka: REVIVRE AXOPOWER MILANO – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

20:30 
PlusLiga – 15. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:25 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO na żywo
*(od 16:45 także w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

17:00 
Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Rafał Kot

19:00 
Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl


14:00 Dafabet Masters 2019, Lodnyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Ipla


19:45 Dafabet Masters 2019, Lodnyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 

inne
12:00 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam