Sport w TV: niedziela – 13 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NE ENGLAND REVOLUTION 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv) 11:50 Magazyn LA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – NE ENGLAND REVOLUTION na żywo
Ipla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD

11:50 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – ARKA GDYNIA
Polsat Sport HDIpla

13:55 
LaLiga Santander – 1. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

14:25 Eredivisie – 1. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – AFC AJAX
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski

14:55 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

14:55 Premier League – 1. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: TSV STEINBACH HAIGER – SV SANDHAUSEN 
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: 1.FC SCHWEINFURT 05 – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN 
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: SV ELVERSBERG – FC ST. PAULI 
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: SC WIEDENBRUCK – SC PADERBORN 
Eurosport Player

15:20 Puchar Niemiec – 1. runda: 1.FC KAISERSLAUTERN – SSV JAHN RAGENSBURG 
Eurosport Player

15:30 Puchar Niemiec – 1. runda: EINTRACHT NORDERSTEDT – BAYER 04 LEVERKUSEN
Eurosport Player

Komentarz: Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz

15:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: REAL VALLADOLID CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

16:40 Eredivisie – 1. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabałą-Malarz, Adam Westfal

17:25 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK 

Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

17:25 Premier League – 1. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:50 Eliteserien – 17. kolejka: FK BODO/GLIMT – ODDS BK 


17:50 Eliteserien – 17. kolejka: MJONDALEN IF – SANDEFJORD FOTBALL 


17:50 Eliteserien – 17. kolejka: AALESUNDS FK – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 17. kolejka: STROMSGODSET IF – ROSENBORG BK 


18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: SV WALDHOF MANNHEIM – SC FREIBURG 
Eurosport Player

18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: 1.FC MAGDEBURG – SV DARMSTADT 98 
Eurosport Player

18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: SV WEHEN WIESBADEN – 1.FC HEIDENHEIM 
Eurosport Player

18:25 LaLiga Santander – 1. kolejka: VILLAREAL CF – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Lipiński

18:55 II liga – 3. kolejka: GKS KATOWICE – LECH II POZNAŃ 

Komentarz: Hubert Bugaj (z Katowic)

19:00 Liga Czeska – 3. kolejka: MFK KARVINA – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Michał Żewłakow, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: VALENCIA CF – UD LEVANTE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowksi

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Michał Kucharczyk


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 2. kolejka: DREMAN FUTSAL OPOLE KOMPRACHCICE – PIAST GLIWICE

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


15:00 PGA European Tour – Portugal Masters, Vilamoura, Portugalia: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

19:30 PGA Tour – Safeway Open, Napa, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin


02:05 NHL – finał Konferencji Zachodniej: DALLAS STARS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS

Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal

21:05 NHL – finał Konferencji Wschodniej: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING 

Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal


11:00 Antwerp Port Epic, Belgia: WYŚCIG 
Eurosport Player

11:45 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Anna Szafraniec-Rutkiewicz, Lech Piasecki
Reporterzy: Anna Koziński, Sławomir Kwiatkowski, Patryk Pancewicz

12:00 Orlen Wyścig Narodów, Rzeszów: ETAP 2
*(od 13:35 również w Super Polsat HD)
Eurosport Player
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski

12:20 Tour de France, Francja: ETAP 15
*(do 17:45)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

13:20 Tirreno Adriatico, Włochy: ETAP 7 
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut


02:00 NBA: LOS ANGELES LAKERS – HOUSTON ROCKETS na żywo


17:30 Energa Basket Liga – 3. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – KING SZCZECIN 


18:30 Superpuchar Hiszpanii – finał: REAL MADRYT – BARCA 

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński

19:00 NBA: DENVER NUGGETS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo



16:30 IAAF World Challenge, Berlin, Niemcy: MITYNG

Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


13:00 Ekstraliga – 4. kolejka: EDACH BUDOWLANI LUBLIN – RC LECHIA GDAŃSK na żywo
Ipla


17:30 PlusLiga – 1. kolejka: MKS BĘDZIN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD

20:30 
PlusLiga – 1. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD


12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: I FAZA GRUPOWA 
*(również o 17:00)
sport.tvp.pl


02:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: MICHELLE WATERSON – ANGELA HILL na żywo
Polsat Sport HD


16:00 WTA Tour, Stambuł, Turcja – finał: EUGENIE BOUCHARD – PATRICIA MARIA TIG 
sport.tvp.pl

21:45 US Open, Nowy Jork, USA – finał: ALEXANDER ZVEREV – DOMINIC THIEM 
Eurosport Player


16:00 LOTTO Superliga – 1. kolejka: 3S POLONIA BYTOM – AZS AWFIS BALTA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


15:45 Nagroda St. Leger, Służewiec: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z toru Służewiec)
Reporter: Marcin Rams

16:00 Irish St. Leger Stakes, Curragh, Irlandia: ZAWODY 
sport.tvp.pl


08:40 Moto3 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 Moto2 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 
Eurosport Player
Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:20 Moto2 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP
Eurosport Player
Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:00 MotoGP – Grand Prix San Marino: WYŚCIG
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 
Eurosport Player
Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP
Eurosport Player
Komentarz: Andrzej Mielczarek

19:00 Mistrzostwa Ameryki Supersport, New Jersey, USA: WYŚCIG 2 
Eurosport Player

21:00 Mistrzostwa Ameryki Superbike, New Jersey, USA: WYŚCIG 2 
Eurosport Player


10:00 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Mikołaj Sokół

10:00 FIA WTCR, Zolder, Belgia: WYŚCIG 1. na żywo
Eurosport Player

10:30 Formuła 3 – Grand Prix Toskanii: WYŚCIG 2. na żywo


10:40 DTM, Nurburgring, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:55 Formuła 2 – Grand Prix Toskanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:45 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Mikołaj Sokół

13:25 DTM, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

14:00 FIA WTCR, Zolder, Belgia: WYŚCIG 2. na żywo
Eurosport Player

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Toskanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:35 Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli, Spa, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo


17:10 Formuła 1 – Grand Prix Toskanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski

17:35 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Spa, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo


20:00 NASCAR, Richmond, USA: WYŚCIG na żywo



11:30 2. Liga Żużlowa – 7. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 7. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – RZTŻ RZESZÓW na żywo


14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 11. kolejka:  EWINNER APATOR TORUŃ – LOKOMOTIV DAUGAVPILS na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:00 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Karolina Wieszczycka – Mirosław Jabłoński (z Leszna)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Dankiewicz (z Leszna)

18:45 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Lublina)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: MOTOR LUBLIN – RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Piszcz (z Lublina)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski,  Krzysztof Cegielski, Jacek Gajewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart