Sport w TV: niedziela – 14 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Tauplitz 11:55 La Liga Santander – 19. kolejka: UD LEVANTE – CELTA VIGO  Komentarz: Michał Mitrut – Marcin […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Tauplitz


11:55 La Liga Santander – 19. kolejka: UD LEVANTE – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

14:25 Premier League – 23. kolejka: BOURNEMOUTH AFC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Rafał Dębiński – Michał Gutka

15:00 
Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:00
Sparda-Bank Cup 2018, Flensburg, Niemcy: TURNIEJ HALOWY na żywo


15:25 
Bundesliga – 18. kolejka: FC KOELN – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa A: GWINEA – SUDAN na żywo


15:40
Copa del Rey – 1/8 finału: FC BARCELONA – CELTA VIGO premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:10 
La Liga Santander – 19. kolejka: CD ALAVES – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 
Premier League – 23. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 
Ligue 1 Conforama – 20. kolejka: OLYMPIQUE LYON – ANGERS SCO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

17:30
 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa B: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ – NAMIBIA na żywo


17:50 
Bundesliga – 18. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski

18:15
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:25 
La Liga Santander – 19. kolejka: RCD ESPANYOL – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

18:55 
Florida Cup: ATLETICO NACIONAL – ATLETICO MINEIRO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:30
La Liga Santander – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa B: ZAMBIA – UGANDA na żywo


20:40 
La Liga Santander – 19. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
 
Ligue 1 Conforama – 20. kolejka: FC NANTES – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Stefan Białas

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


12:05 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:30 
Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


11:15 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: SPRINT DRUŻYNOWY ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport Player


23:00 Eleague Major Boston 2018: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo


11:00 PGA European Tour – BMW SA Open hosted by City of Ekurhuleni, Gauteng, RPA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00
 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, Hawaje: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Piotr Chłystek

13:00
Polska Hokej Liga – 31. kolejka: TAURON GKS KATOWICE – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Wojciech Tkacz (z Katowic)
Studio: Olga Rybicka (z Katowic)
Reporter: Anna Kozińska

18:00
Extraliga – 40. kolejka: AUKRO BERANI ZLIN – HC VITKOVICE RIDERA na żywo


09:45 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30
 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:30 KBSL – 14. kolejka: HETAY BSB – ADANA ASKI na żywo


00:30 NBA – Polish Heritage Night: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński
Reporter: Żelisław Żyżyński

00:55
NBA – Polish Heritage Night: WASHINGTON WIZARDS – BROOKLYN NETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radek (z Waszyngtonu)

12:30
Energa Basket Liga – 16. kolejka: ROSA RADOM – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

12:30 
Liga ACB – 16. kolejka: UCAM MURCIA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

15:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: SAKARYA BUYUKSEHIR – ESKISEHIR BASKET premiera.200

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: ANADOLU EFES – GALATASARAY ODEBANK na żywo


18:30 
Liga ACB – 16. kolejka: FC BARCELONA LASSA – UNICAJA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 15. kolejka: MURATBEY USAK – TRABZONSPOR premiera.200

Komentarz: Radosław Spiak

20:30
Lega A – 15. kolejka: EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN – UMANA VENEZIA na żywo


21:30
NBA: NEW YORK KNICKS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży


09:10 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


10:00 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
Puchar Świata, Bad Kleinkirchheim , Austria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
*(od 13:20 w ZDF HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:45 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:10 Mistrzostwa Europy, Split, Chorwacja – grupa A: SERBIA – SZWECJA na żywo
sport.tvp.pl

18:10 
Mistrzostwa Europy, Porec, Chorwacja – grupa B: AUSTRIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

18:45 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Bartosz Jurecki, Mateusz Kornecki
Reporter: Sylwia Michałowska

19:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: PORTUGALIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Nowiński

20:25 
Mistrzostwa Europy, Split, Chorwacja – grupa A: ISLANDIA – CHORWACJA na żywo
*(II połowa także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski

20:25 
Mistrzostwa Europy, Porec, Chorwacja – grupa B: NORWEGIA – BIAŁORUŚ na żywo
sport.tvp.pl


23:55 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:30 Rajd Dakar: ETAP 8 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:10 European Rugby Champions Cup – grupa 4: RACING 92 – MUNSTER RUGBY na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


17:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla


17:00 Vestel Venus League – 13. kolejka: BEYLIKDUZU VOLEYBOL – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 13. kolejka: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Ireneusz Mazur


14:45 PlusLiga – 17. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Krzysztof Ignaczak

17:50 Serie A1 – 18. kolejka: DIATEC TRENTINO – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo


09:00 CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Adrian Brzozowski

10:00 
CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

13:30
 CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla
Komentarz: Bartosz Heller

16:00 
CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Bartosz Heller


11:00 CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

12:00 
CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski

14:30
 CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla
Komentarz: Bartosz Heller

17:00 
CEV Beach Volleyball European Championship Master, Pelhrimov, Czechy: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Bartosz Heller


14:00 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

14:15 
Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(od 15:30 w ZDF HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(od 15:30 także w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


22:00 Magazyn LEGEND FIGHT SHOW premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam