Sport w TV: niedziela – 15 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 30. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND 00:40 Magazyn PREMIER LEAGUE+  00:50 Major League Soccer – 7. kolejka: DC UNITED – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 30. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND


00:40 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

00:50
 Major League Soccer – 7. kolejka: DC UNITED – COLUMBUS CREW SC na żywo


01:20 
Major League Soccer – 7. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – FC DALLAS na żywo


04:25 
Major League Soccer – 7. kolejka: PORTLAND TIMBERS – MINNESOTA UNITED  na żywo


04:25 
Major League Soccer – 7. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – HOUSTON DYNAMO na żywo


11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Ireneusz Mamrot, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

11:30
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: BAYERN MONACHIUM – SEVILLA FC premiera.200
*(od 12:15 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 32. kolejka: SD EIBAR – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25
 Serie A – 32. kolejka: ACF FIORENTINA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

12:55
Championship – 43. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – BIRMINGHAM CITY  na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

13:25 
2. Bundesliga – 30. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC HEINDEHEIM 1846 na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

13:30
FA Cup Women – 1/2 Finału: EVERTON LEDIES – ARSENAL LADIES na żywo


13:30
Dywizja 2 – 22. kolejka: SLEZSKY FC OPAVA – FK FOTBAL TRINEC na żywo


14:00
3.Liga – 34. kolejka: KARLSRUHER SC – HANSA ROSTOCK na żywo


14:05
Regionalliga Nordost – 29. kolejka: CHEMIE LEIPZIG – DYNAMO BERLIN na żywo


14:25
 Premier League – 34. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:25 
Eredivisie – 31. kolejka: FEYENOORD – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55 
Serie A – 32. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2 HD: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:00 
Bundesliga – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak (z Gelsenkirchen)

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:15
DFB Pokal Kobiet – 1/2 Finału: VFL WOLFSBURG – SGS ESSEN / BAYERN MONACHIUM – TURBINE POTSDAM na żywo


15:25 
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

15:25 
Bundesliga – 30. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Gelsenkirchen)

16:10 
La Liga Santander – 32. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Ćwiąkała

16:30 
Tipico Bundesliga – 30. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:30
FA Cup Women – 1/2 Finału: CHELSEA LADIES – MANCHESTER CITY LEDIES na żywo


16:30
Premier League Wales – 30. kolejka: BARRY TOWN – NEWTOWN na żywo


16:40 
Eredivisie – 31. kolejka: PSV EINDHOVEN – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

16:55 
Premier League – 34. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST BROMWICH ALBION na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:15
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: AS ROMA – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

17:30
 Bundesliga – 30. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
NICE 1. Liga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

17:40 
NICE 1. Liga – 26. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 31. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

17:55 
Bundesliga – 30. kolejka: WERDER BREMA – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 
Serie A – 32. kolejka: JUVENTUS FC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55
Jupiler League – grupa mistrzowska, 3. kolejka: RSC ANDERLECHT – CLUB BRUGGE na żywo

Komentarz: Dominik Guziak

17:55
1.Liga – 24. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:25
La Liga Santander – 32. kolejka: GETAFE CF – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30
Premier League – grupa mistrzowska, 27. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – VORSKLA POLTAWA na żywo


20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Michał Helik, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga Santander – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 32. kolejka: MALAGA CF – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 32. kolejka: SS LAZIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:55
Ligue 1 Conforama – 33. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:15
Primeira Liga – 30. kolejka: CF OS BELENENSES – SPORTING CP na żywo


21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Michał Helik, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:00
Major League Soccer – 7. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
 Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Leszek Orłowski, Tomasz Lipiński

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla


10:30 Magazyn DROGA DO POLSAT BOXING NIGHT premiera.200
Polsat Sport HDIpla


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 5. KOLEJKA – DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


13:30 
European Tour – Open de España, Madryt, Hiszpania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

16:50 
European Tour – Open de España, Madryt, Hiszpania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head Island, USA: FINAŁ na żywo


14:25 DEL – Finał: EISBAREN BERLIN – EHC RED BULL MUNCHEN na żywo


15:40
 
Extraliga – Finał: HC OCELARI TRINEC – HC KOMETA BRNO na żywo


16:55
Mecz Towarzyski: NIEMCY – SŁOWACJA na żywo


17:40
EBEL – Finał: EC RED BULL SALZBURG – HC BOLZANO na żywo


13:55 FEI World Cup, Paryż, Francja: SKOKI PRZEZ PRZESZKODY – KONKURS 3A na żywo
*(od 14:55 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:40 
FEI World Cup, Paryż, Francja: SKOKI PRZEZ PRZESZKODY – KONKURS 3B na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:45 Amstel Gold Race, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 
Tro-Bro Léon, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 
Energa Basket Liga – 28. kolejka: AZS KOSZALIN – ASSECO GDYNIA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Tomasz Jankowski

12:30 
Liga ACB – 28. kolejka: SASKI BASKONIA – IBEROSTAR TENERIFE na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:30 
Liga ACB – 28. kolejka: UNICAJA – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30
Lega A – 26. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – BETALAND CAPO D’ORLANDO na żywo


20:45
Die BBL – 29. kolejka: ROCKETS – MEDI BAYREUTH  na żywo


21:30 NBA – play-0ff: CLEVELAND CAVALIERS – INDIANA PACERS na żywo

Komentarz: Edward Durda – Waldemar Kijanowski


08:55 DOZ Maraton Łódź, Łódź, Polska: MARATON na żywo
TVP Sport HD

10:30 
Magazyn ATLECI premiera.200
Ipla

10:50
DOZ Maraton Łódź, Łódź, Polska: MARATON na żywo
TVP Sport HD

12:00 
DOZ Maraton Łódź, Łódź, Polska: MARATON na żywo
TVP Sport HD


12:45 PGNiG Superliga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Bartek Ignacik


12:55 PGNiG Superliga – 30. kolejka: MMTS KWIDZYN – ENERGA MKS KALISZ na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kwidzyna)

20:30
DKB Handball Bundesliga – 28. kolejka: MT MELSUNGEN – TV 05/07 HUTTENBERG premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


14:30 Pro D2 – 30. kolejka: SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE – GRENOBLE FC na żywo
Eurosport Player

14:30 Pro D2 – 30. kolejka: AURILLAC RUGBY – MONT-DE-MARSAN na żywo
Eurosport Player

14:30
Pro D2 – 30. kolejka: AS BEZIERS HETAULT – USON NEVERS RUGBY na żywo
Eurosport Player

14:30
Pro D2 – 30. kolejka: OLYMPIQUE BIARRITZ – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

14:30 Pro D2 – 30. kolejka: US COLOMIERS – RC MASSY na żywo
Eurosport Player

14:30
Pro D2 – 30. kolejka: US NARBONNE – AVIRON BAYONNAIS na żywo
Eurosport Player

14:30
Pro D2 – 30. kolejka: US DAX – RC VANNES na żywo
Eurosport Player

14:30
Pro D2 – 30. kolejka: USAP PERPIGNAN – UX CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – play-off: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz


14:45 PlusLiga – 30. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz

17:50
Serie A1 – 1/2 Finału: AZIMUT MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
*(o 22:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklubie: Robert Małolepszy – Witold Roman


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


08:45 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


23:00 FIA World Rallycross Championship, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIGI premiera.200
Ipla


00:30 UFC on Fox 29: DUSTIN POIRIER – JUSTIN GAETHJE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport HD: Maciej Turski – Tomasz Marciniak


14:15 WTA Tour, Lugano, Szwajcaria – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


14:55
ATP World Tour 250, Marrakesz, Maroko – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

19:00 
WTA Tour, Bogota, Szwajcaria – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

21:00 
ATP World Tour 250, Houston, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak


11:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda, Portugalia: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda, Portugalia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00
 
Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda, Portugalia: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda, Portugalia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Fawkham, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:30 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

07:05 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

08:05 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

10:15
 
Formuła 1 – Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
Ipla

13:00
ADAC GT Masters, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


20:00
NASCAR Cup Series – Food City 500: WYŚCIG na żywo


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek

16:00 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Robert Kościecha (z Zielonej Góry)
Reporter: Joanna Cedrych

16:30 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

18:30 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Maciej Majewski – Sławomir Kryjom (z Leszna)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski

19:00 
PGE Ekstraliga – 2. kolejka:  FOGO UNIA LESZNO – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Leszna)

20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Mirosław Jabłoński

inne
00:15 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 11 na żywo
 


06:00 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 11 na żywo
 


09:15 
Igrzyska Wspólnoty Narodów, Gold Coast, Australia: DZIEŃ 11 na żywo
 


13:30 
Studio TVP Sport: ZAPOWIEDŹ DNIA na żywo
*(także o 15:15)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Studio TVP Sport: PODSUMOWANIE WYDARZEŃ WEEKENDU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:35 
Magazyn SPORT na żywo

Prowadzenie: Wojciech Zawioła

20:10 Magazyn SPORT na żywo


20:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam