Sport w TV: niedziela – 16 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 00:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Przemysław Iwańczyk – Piotr Włodarczyk, Piotr Mosór, Tomasz Hajto, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY


00:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Piotr Włodarczyk, Piotr Mosór, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń

11:25 Magazyn LA LIGA+ 


11:55 La Liga – 24. kolejka: SEVILLA FC – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr Domagała

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

12:25 Serie A – 24. kolejka: UDINESE CALCIO – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:55 La Liga – 24. kolejka: CD LEGANES – REAL BETIS BALOMPIE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

14:25 Eredivisie – 23. kolejka: AFC AJAX – RKC WAALWIJK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Lubina)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA KRAKÓW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Lubina)

14:55 Premier League – 26. kolejka: ASTON VILLA FC – TOTTENHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 24. kolejka: JUVENTUS FC – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 24. kolejka: UC SAMPDORIA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: 1. FC KÖLN – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55 La Liga – 24. kolejka: SD EIBAR – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:40 Eredivisie – 23. kolejka: PEC ZWOLLE – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 1. Liga – 21. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – SK SLAVIA PRAGA
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Filip Surma (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:25 Premier League – 26. kolejka: ARSENAL FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

17:30 Serie A – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

17:55 Serie A – 24. kolejka: CAGLIARI CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Bundesliga – 22. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

18:25 La Liga – 24. kolejka: ATHLETIC BILBAO – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:40 Serie A – 24. kolejka: SS LAZIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 24. kolejka: REAL MADRYT CF – CELTA VIGO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Błażej Telichowski
Gość: Janusz Gol

22:40 Serie A – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Żelisław Żyżyński


13:00 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Krzysztof Wyrzykowski


14:45 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras – Krzysztof Wyrzykowski


13:55 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 16:40  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

15:55 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:10 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla

14:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
*(o 01:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla


21:00 PGA Tour – The Genesis Invitational, Pacific Palisades, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: OTTAWA SENATORS – TORONTO MAPLE LEAFS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Michał Ruszel


13:25 Tour of Provence, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

17:00 Clásica de Almería, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla


01:00 NBA All-Star: KONKURSY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz (z Chicago)
Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski – Piotr Grabowski, Michał Górny, Hubert Radke

15:00 Puchar Turcji – finał: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:45 Puchar Polski – finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Ipla

18:30 Puchar Hiszpanii – finał: UNICAJA – REAL MADRYT
 na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Puchar Niemiec – finał: ALBA BERLIN – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


20:30 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Salt Lake City, USA: ZAWODY na żywo
*(do 23:30)
Ipla


10:05 Puchar Świata, Maribor, Słowenia: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

13:40 Puchar Świata, Maribor, Słowenia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:55 Liga Mistrzów EHF – 12. kolejka, grupa A: MOL-PICK SZEGED – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński

18:45 Puchar EHF – 2. kolejka, grupa A: STUDIO 
sport.tvp.pl

18:55 Puchar EHF – 2. kolejka, grupa A: PR GWARDIA OPOLE – BJERRINGBRO-SILKEBORG 
sport.tvp.pl

22:40 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 23. kolejka: FÜCHSE BERLIN – SC MAGDEBURG 

Komentarz: Kamil Gapiński


14:10 Pro D2 – 20. kolejka: COLOMIERS – NEVERS 
Eurosport Player


11:10 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

23:30 Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

00:00 (Nd/pon) Mistrzostwa Świata, Soczi, Rosja: SZTAFETA 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Puchar Świata, Dordrecht, Holandia: ZAWODY na żywo
*(do 15:00)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella

15:55 Puchar Świata, Dordrecht, Holandia: ZAWODY na żywo
*(do 17:00)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Aida Bella


13:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD


16:55 Serie A1 – 19. kolejka: BARTOCCINI FORTINFISSI PERUGIA – ZANETTI BERGAMO 

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 19. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Bełchatowa)

17:30 PlusLiga – 19. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 Serie A1 – 21. kolejka: CONSAR RAWENNA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Ipla


18:00 Serie A1 – 21. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – CALZEDONIA VERONA 
*(o 22:30  w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

20:30 Serie A1 – 21. kolejka: ITAS TRENTINO – LEO SHOES MODENA na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD KOBIET na żywo


10:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD KOBIET na żywo


09:15 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporterzy: Kacper Merk

09:45 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

10:35 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
*(od 10:50 również w TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Studio w TVP: Marcin Rams – Bartłomiej Kłusek, Rafał Kot
Reporterzy w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


11:00 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

12:45 Puchar Świata, Tauplitz, Austria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Studio w TVP: Marcin Rams – Bartłomiej Kłusek, Rafał Kot
Reporterzy w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


13:45 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 17:30)
Eurosport PlayerIpla

19:45 Welsh Open, Cardiff, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 23:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:50 Puchar Świata, Calgary, Kanada: HALFPIPE na żywo
*(o 06:50  w Polsat Sport Extra HD, o 19:50  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

20:50 Puchar Świata, Calgary, Kanada: SLOPESTYLE na żywo
*(o 23:30  w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport PlayerIpla


01:00 UFC Fight Night, Rio Rancho, USA: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:00 UFC Fight Night, Rio Rancho, USA: COREY ANDERSON – JAN BŁACHOWICZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – 1/2 finału: CASPER RUUD – JUAN IGNACIO LONDERO 
Ipla

11:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – finał: LEONIE KING – MAGDA LINETTE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca, Michał Lewandowski

14:30 WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – finał: ELENA RYBAKINA – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl

15:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – finał: GAEL MONFILS – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Ipla

22:00 ATP World Tour 250, Buenos Aires, Argentyna – finał: PEDRO SOUSA – CASPER RUUD 
Ipla


18:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:50 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki