Sport w TV: niedziela – 16 sierpnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/2 finału: SEVILLA FC – MANCHESTER UNITED FC 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/2 finału: SEVILLA FC – MANCHESTER UNITED FC


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Marcin Feddek – Jerzy Engel, Paweł Golański, Tomasz Łapiński, Roman Kołtoń

14:25 Mecz Towarzyski: FEYENOORD – FC TWENTE na żywo
Ipla

14:50
Liga Młodzieżowa UEFA – 1/8 finału: INTER MEDIOLAN – STADE RENNAIS FC na żywo
Ipla

17:20 Puchar Polski – 1/32 finału: CHROBRY GŁOGÓW – CRACOVIA 
Polsat Sport HDIpla

17:25 Premiership – 4. kolejka: LIVINGSTON FC – RANGERS FC na żywo
Ipla

17:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/8 finału: JUVENTUS FC – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla

17:55 Eliteserien – 14. kolejka: VIKING FK – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 14. kolejka: SK BRANN – MJØNDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 14. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – FK BODØ/GLIMT 


17:55 Eliteserien – 14. kolejka: FK HAUGESUND – STRØMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 14. kolejka: ODDS BK – KRISTIANSUND BK 


18:55 LaLiga SmartBank – play-off, 1/2 finału: UD ALMERIA – GIRONA FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Gazda – Mateusz Majak

19:00 Liga Europy UEFA – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla

20:20 Puchar Polski – 1/32 finału: ŁKS ŁÓDŹ – ŚLĄSK WROCŁAW 
Polsat Sport HDIpla

20:25 Eliteserien – 14. kolejka: ROSENBORG BK – AALESUNDS FK 


20:50 Liga Europy UEFA – 1/2 finału: SEVILLA FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski (z Kolonii)

21:55 LaLiga SmartBank – play-off, 1/2 finału: REAL SARAGOSSA – ELCHE CF 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Szymon Ratajczak – Tomasz Ćwiąkała

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla


02:00 Gala Boksu, Tulsa, USA: CECILIA BRAEKHUS – JESSICA MCCASKILL 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


15:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 7 
sport.tvp.pl


16:00 PGA European Tour – Celtic Classic, Newport, Walia: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

20:30 PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:30 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo

Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


13:40 Tour de Wallonie, Belgia: ETAP 1 
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:05 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 5 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


18:10 CBA – finał: GUANGDONG SOUTHERN TIGERS – LIAONING FLYING LEOPARDS 

Komentarz: Radosław Spiak


17:45 Memoriał Wiesława Maniaka, Szczecin: STUDIO na żywo
*(również o 19:55)

Studio: Aleksander Dzięciołowski (ze Szczecina)
Reporter: Szymon Borczuch

17:50 Memoriał Wiesława Maniaka, Szczecin: MITYNG na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara (ze Szczecina)


14:30 PGNiG Summer Superliga, Darłowo: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams (z Darłowa)
Reporter: Sylwia Michałowska

14:40 PGNiG Summer Superliga, Darłowo: ZAWODY na żywo

Komentarz: Hubert Malinowski (z Darłowa)


13:00 Ekstraliga – 1. kolejka: RZKS JUVENIA KRAKÓW – RC ORKAN SOCHACZEW na żywo
Ipla


12:20 Plaża Open, Myślenice: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Jacek Laskowski (z Myślenic)
Reporter: Natalia Bąk


13:25 Plaża Open, Myślenice: MECZ FINAŁOWY 

Komentarz: Jacek Laskowski (z Myślenic)
Reporter: Natalia Bąk


14:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 17:30)
Ipla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

20:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 00:00)
Ipla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


04:00 UFC 252, Las Vegas, USA: STIPE MIOCIC – DANIEL CORMIER na żywo 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


13:30 WTA Tour, Praga, Czechy – finał: SIMONA HALEP – ELISE MERTENS 
sport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Lexington, USA – finał: JIL TEICHMANN – JENNIFER BRADY 
*(o 20:15  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt


08:40 
Moto3 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:40 Moto2 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Andrzej Mielczarek

11:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Andrzej Mielczarek

12:20 Moto2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Andrzej Mielczarek


05:35 Virgin Australia Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 2 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

07:45 Virgin Australia Supercars Championship, Darwin, Australia: WYŚCIG 3 

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

09:45 Formuła 3 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

10:00 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Aldona Marciniak

10:40 DTM, Lausitz, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

12:15 Porsche Supercup, Barcelona, Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Gac

12:40 DTM, Lausitz, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Aldona Marciniak

13:25 DTM, Lausitz, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:40 ADAC GT Masters, Nürburg, Niemcy: WYŚCIG 2 

Komentarz: Michał Budziak

17:10 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Filip Kapica, Robert Smoczyński

21:00 Nascar, Daytona Beach, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Tworz – Krzysztof Woźniak


11:30 2. Liga Żużlowa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 3. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE na żywo


14:00
eWinner 1. liga żużlowa – 7. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:00 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Piotr Świderski (z Grudziądza)
Reporter: Piotr Bugajny

16:30 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Grudziądza)

18:45 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 10. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Robert Wardzała (z Wrocławia)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Jacek Gajewski (z Wrocławia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


00:00 (nd/pon) Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki