Sport w TV: niedziela – 19 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Roman Kołtoń – Zbigniew Boniek, Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Roman Kołtoń – Zbigniew Boniek, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk

12:10 1 Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marek Chojnacki (z Chojnic)

12:25 1 Liga – 26. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – ARKA GDYNIA na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Marek Chojnacki (z Chojnic)

12:25 
Premier Liga – 24. kolejka: CSKA MOSKWA – FK KRASNODAR na żywo
*(o 23:00 premiera.200 w Polsat Sport News)
NTV RussiaPolsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

14:00 Liga Mistrzów Kobiet UEFA – 1/2 Finału: FFC FRANKFURT – BRONDBY  na żywo
Eurosport DE

14:25 Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY – WEST HAM UNITED na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

14:55
Serie A – 31. kolejka: AS ROMA – ATALANTA BERGAMO na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:10
 
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Łęcznej)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Milko

15:25 
T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – LECH POZNAŃ na żywo
Canal+ Family HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Łęcznej)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Milko

15:25
Bundesliga – 29. kolejka: WERDER BREMA – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach

16:00
Premier Liha – 20. kolejka: WOŁYŃ ŁUCK – DYNAMO KIJÓW na żywo
2+2

16:00
FA Cup – 1/2 Finału: ASTON VILLA – LIVERPOOL FC na żywo
Eurosport DE

16:55 
Premier League – 33. kolejka: NEWCASTLE UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Przemysław Rudzki

17:25 Bundesliga – 29. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosport 2: Andrzej Janisz – Dariusz Pasieka

17:40 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU  na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

19:30 
Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD

Komentarz: Julian Kowalski

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Mariusz Rumak, Antoni Bugajski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:40 Serie A – 31. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN na żywo
Canal+ Family 2 HDDuhok TVIdman TV
Komentarz w Canal+ Family 2: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

20:55 Ligue 1 – 33. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AS SAINT-ETIENNE na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Stefan Białas

22:20
Eredevisie – 31. kolejka: AFC AJAX – NAC BREDA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

23:00 
Major League Soccer – 7. kolejka: PHILADELPHIA UNION – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Michał Zawacki

23:00
Magazyn SPORT+
 premiera.200
Canal+ Sport HD

boks
02:00 Gala, Arlington, USA: TERENCE CRAWFORD – THOMAS DULORME na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Janusz Pindera

02:45
Gala, Carson, USA: ANDRZEJ FONFARA – JULIO CESAR CHAVEZ JR.na żywo
*(od 3:20 w TVP 1)
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marek Rudziński – Przemysław Saleta
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Albert Sosnowski

03:00
Golden Boy 2015: LUCAS MARTIN MATTHYSSE – RUSLAN PROVODNIKOV
 na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

golf
06:30 PGA European Tour, Shenzhen International, Chiny: FINAŁ na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Jacek Perosn – Andrzej Person

11:07
Magazyn MAGAZYN GOLFOWY
 premiera.200
Polsat Sport News

hokej na lodzie
12:55 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: WĘGRY – JAPONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wiesław Jobczyk (z Krakowa)

19:35 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski – Wiesław Jobczyk, Roman Steblecki (z Krakowa)
Reporterzy: Olga Rybicka

20:00 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: POLSKA – WŁOCHY na żywo
*(O 23:35 premiera.200 w TVP Regionalna)

TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak (z Krakowa)

jeździectwo
23:05 FEI World Cup, Las Vegas, USA: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
14:00 Amstel Gold Race, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie:  Krzysztof Wyrzykowski – Dariusz Baranowski
Reporter w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

koszykówka kobiet
15:25 Tauron Basket Liga – Finał: WISŁA CAN-PACK KRAKÓW – ARTEGO BYDGOSZCZ (II MECZ) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Bydgoszcz
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Krakowa)

koszykówka mężczyzn

12:00
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub


12:30 
Liga ACB – 29. kolejka: FIATC JOVENTUT – VALENCIA BASKET CLUB na żywo
Sportklub

19:30 
Liga ACB – 29. kolejka: BILBAO BASKET – IBEROSTAR TENERIFE premiera.200
Sportklub

19:50
Tauron Basket Liga – 29. kolejka: AZS KOSZALIN – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

21:00 
Liga NBA – play-off: CLEVELAND CAVALIERS – BOSTON CELTICS 
 na żywo
Canal+ Family HD

lekkoatletyka
17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
15:00
Handball-Bundesliga – 30. kolejka: TBV LEMGO – VFL GUMMERSBACH na żywo
Sportklub

15:00
Velux EHF Liga Mistrzów: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Robert Lis (z Kielc)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

15:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – play-off: VIVE TAURON KIELCE – RK VARDAR SKOPJE (II MECZ) na żywo

Canal+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Jacek Będzikowski (z Kielc)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

17:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – play-off: MKB-MVM VESZPREM – PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL (II MECZ) na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

19:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – play-off: THW KIEL – PICK SZEGED (II MECZ) na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Jarosław Cieślikowski

20:00
PGNIG Superliga – 1/4 Finału: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN (II MECZ)
 na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Siódmiak

siatkówka mężczyzn
12:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

13:30 
Puchar Polski – finał: LOTOS TREFL GDAŃSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski- Wojciech Drzyzga


15:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

17:25
Krispol 1. Liga – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 Serie A – 1/4 Finału: CMC RAVENNA – MODENA VOLLEY na żywo
Sportklub

snooker
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

19:00
 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty walki
02:00
UFC on FOX 15: LUKE ROCKHOLD – LYOTO MACHIDA na żywo
Extreme Sport Channel

11:30
Mistrzostwa Europy w Karate kyokushin: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
12:00 Puchar Federacji: ROSJA – NIEMCY na żywo
nSport+ HD

12:00
Puchar Federacji: POLSKA – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marin Muras – Dawid Olejniczak (z Zielonej Góry)
Reporter: Krzysztof Wanio

14:00
Puchar Federacji: ROSJA – NIEMCY na żywo
nSport+ HD

14:30 
Puchar Federacji: POLSKA – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marin Muras – Dawid Olejniczak (z Zielonej Góry)
Reporter: Krzysztof Wanio

14:30 ATP Masters Monte Carlo – Finał: NOVAK DJOKOVIĆ- TOMAS BERDYCH na żywo

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


16:00 Puchar Federacji: ROSJA – NIEMCY na żywo
nSport+ HD

17:00
Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

18:00
Puchar Federacji: ROSJA – NIEMCY na żywo
nSport+ HD

wioślarstwo
13:15 Mistrzostwa Polski, Poznań, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Bydgoszcz

wyścigi motocyklowe
07:00 Mistrzostwa Świata Endurance, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: I RUNDA na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Widomski 

11:30 
Mistrzostwa Świata Supersport, Assen, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Widomski 

13:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: II RUNDA na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Widomski 

14:00 
Mistrzostwa Świata Endurance, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

18:00
Moto 3, Grand Prix Argentyny: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

19:20 Moto 2, Grand Prix Argentyny: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak
21:00 
Moto GP, Grand Prix Argentyny: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
16:30 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

17:00
 
FIA WTCC, Marrakesz, Maroko: III RUNDA na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

17:00 
Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG na żywo
polsat-sport-hd.120BBC One HDRossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski

18:00 
FIA WTCC, Marrakesz, Maroko: IV RUNDA na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

19:00 
Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

żużel
13:15 Mecz Towarzyski: POLSKA – TEAM SŁOWIAŃSKI na żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski
Studio: Paweł Pezdan
Reporter: Filip Czyszanowski


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski,  Daniel Kołodziejczyk, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Wilkosz, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA