Sport w TV: niedziela – 19 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle 00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ 01:00 Eredivisie – 12. kolejka: FEYENOORD – VVV VENLO  Komentarz: Piotr Przybysz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle


00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


01:00 Eredivisie – 12. kolejka: FEYENOORD – VVV VENLO premiera.200
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Ernest Ivanda, Romeo Jozak

11:55 La Liga Santander – 12. kolejka: MALAGA CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 13. kolejka: FC CROTONE – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

13:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Kornacki, Paweł Glamowski

13:25 
2. Bundesliga – 14. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – FORTUNA DUSSELDORF  na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

14:25 Eredivisie – 12. kolejka: PEC ZWOLLE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:30 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 13. kolejka: UC SAMPDORIA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski


15:25
 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:25 
Bundesliga – 11. kolejka: FC SCHALKE 04 – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:00
La Liga Santander – 12. kolejka: RCD ESPANYOL – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 
Bundesliga – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


17:00
 
Premier League – 11. kolejka: WATFORD FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:30 
NICE 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Waldemar Prusik (z Legnicy)
Reporter: Paweł Ślęzak


17:35
 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


17:40 
NICE 1. Liga – 18. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Waldemar Prusik (z Legnicy)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

17:55 
Bundesliga – 12. kolejka: WERDER BREMA – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
 
La Liga Santander – 12. kolejka: UD LAS PALMAS – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

20:00 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Dominik Furman, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski
Moim zdaniem: Żelisław Żyżyński
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma


20:40 
La Liga Santander – 11. kolejka: ATHLETIC CLUB – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
 
Serie A – 13. kolejka: INTER MEDIOLAN – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA  DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Dominik Furman, Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski
Reporter: Daria Kabała-Malarz


22:00 
Tipico Bundesliga – 15. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Cezary Olbrycht

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


06:00 World Superseries Premier – China Open Superseries Premier: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


01:30 Puchar Świata, Park City, USA: CZWÓRKI MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo


09:00 Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – faza grupowa kobiet: NIEMCY – SZAWAJCARIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


08:30 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person

18:30 
PGA Tour – The RSM Classic, Sea Island, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Adrian Kowal

16:00
Extraliga – 23. kolejka: BILI TYGRI LIBEREC – HC KOMETA BRNO na żywo


16:55
DEL – 22. kolejka: KOLNER HAIE – EHC RED BULL MUNCHEN na żywo


16:00 Grand Prix, Haga, Holandia: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Puchar Świata, Bogense, Dania: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:30
Puchar Świata, Bogense, Dania: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


21:00 Six-Day, Ghent, Belgia: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 KBSL – 6. kolejka: HETAY BSB – GALATASARAYna żywo


01:30 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 7. kolejka: YOSUL GIRESUN BELEDYEI SPOR – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

12:30 
Polska Liga Koszykówki – 8. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

13:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 7. kolejka: ESKISEHIR BASKET – FENERBAHCE DOGUna żywo


15:00
Die BBL – 10. kolejka: TELEKOM BASKETS BONN – MEDI BAYREUTH na żywo


17:00
ABA League – 9. kolejka: IGOKEA – CIBONA na żywo


17:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 7. kolejka: MURATBEY USAK – BANVIT BK na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:40
Lega A – 8. kolejka: FIAT TORINO – RED OCTOBER CANTU na żywo


21:30 
NBA: TORONTO RAPTORS – WASHINGTON WIZARDS  na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke


14:30 ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: GALA na żywo
*(o 18:45 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński


12:00 Puchar Świata, Mediolan, Włochy: BIG AIR premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:55 Liga Mistrzyń EHF – grupa A: CSM BUKARESZT – VISTAL GDYNIA na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


16:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: MOL-PICK SZEGED – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk

18:00 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: STUDIO  na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartosz Ignacik – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Joanna Cedrych


18:25 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – IFK KRISTIANSTAD na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkula


10:30 Puchar Świata, Singapur, Singapur: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


02:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS19 – WEDDING BELLS 1  premiera.200

Komentarz: Cezary Gutowski

03:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS21 – WEDDING BELLS 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

13:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Lektor: Łukasz Siudak

14:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200

Lektor: Łukasz Siudak


14:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 9 – 1/2 FINAŁU na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

20:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 9 – FINAŁ na żywo
*(od 20:00 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Marcin Grzywacz


10:15 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:15 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


06:00 Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: 1/4 FINAŁU – 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

06:50 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: 1/2 FINAŁU – 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

07:20 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: FINAŁ – 1000M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

08:05 
Puchar Świata, Seul, Korea Południowa: SZTAFETY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz


14:45 Plusliga – 10. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

15:00
Dywizja 1 – 10. kolejka: HALKBANK ANKARA – MALIYE – PIYANGO na żywo


17:50
Serie A1 – 8. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo


08:50 Puchar Świata, Wisła, Polska: MELDUNEK na żywo
TVP Sport HD

10:15 
Puchar Świata, Wisła, Polska: MELDUNEK na żywo
TVP Sport HD

12:50 
Puchar Świata, Wisła, Polska: MELDUNEK na żywo
TVP Sport HD

13:55 Puchar Świata, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
*(od 14:20 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Rafał Kot, Apoloniusz Tajner (z Wisły)
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński

14:45
 Puchar Świata, Wisła, Polska: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w polskim Eurosporcie: Adam Widomski – Michał Korościel (z Wisły)

15:00 Puchar Świata, Wisła, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński (z Wisły)
Reporterzy w TVP: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński


09:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


04:00 UFC Fight Night 121: FABRICIO WERDUM – MARCIN TYBURA na żywo
Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


09:00 World Series – Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


16:30 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: FINAŁ GRY PODWÓJNEJ  na żywo
 Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek, Dawid Olejniczak

18:45 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: STUDIO LONDYN na żywo
 Ipla


19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: FINAŁ na żywo
 Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski


14:30 ITV Racing, Cheltenham, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


03:30 FIA WTCC, Makao, Makao: WYŚCIG GŁÓWNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
20:30 
NASCAR Cup Series, Homestead, USA: WYŚCIG na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam