Sport w TV: niedziela – 19 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ 10:00 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ


10:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń – Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Maciej Sawicki

11:55 
La Liga Santander – 38. kolejka: REAL MADRYT – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

12:25 
Serie A – 37. kolejka: CHIEVO WERONA – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:00 
2. Liga – 34. kolejka: ELANA TORUŃ – OLIMPIA ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj – Maciej Szczęsny (z Torunia)
Reporter: Jan Piasecki

14:30
Serie A – 37. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

14:55
Serie A – 37. kolejkaEMPOLI FC – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 37. kolejkaFC PARMA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:55
1. Liga – grupa mistrzowska, 4. kolejka: FC BANIK OSTRAWA – SK SLAVIA PRAGA na żywo
*(o 18:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:25 
2. Bundesliga – 34. kolejka: VFL BOCHUM – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

16:10 
La Liga Santander – 38. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:45 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Marcin Żewłakow (z Gliwic)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Maciej Iwański

17:00 
Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 31. kolejka: SK PUNTUGAMER STURM GRAZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:00
Serie A – 37. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

17:00 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: MULTILIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

17:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla
Studio: Michał Zawacki – Radosław Majdan (z Krakowa)

17:50 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: w Canal+: Przemysław Pełka – Maciej Murawski
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Robert Podoliński (z Gliwic)
Reporterzy w Canal+: Bartek Ignacik, Maciej Klimek

17:50 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

17:50 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: LECHIA GDAŃSK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Żurawski (z Krakowa)

17:55
Serie A – 37. kolejkaAC MILAN – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:00
Serie A – 37. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

20:25
Serie A – 37. kolejkaSSC NAPOLI – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:25 
Serie A – 37. kolejkaJUVENTUS FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

22:30
Serie A – 37. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00
 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Edward Durda, Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk


20:00 US PGA Championship, Nowy Jork, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


20:10 Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – grupa B: SZWAJCARIA – ROSJA na żywo
*(o 22:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Patryk Rokicki – Waldemar Matuszak

20:55 
NHL – Finał Konferencji Wschodniej: SAN JOSE SHARKS – ST. LOUIS BLUES na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Michał Ruszel


13:05 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:00 
Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 6 na żywo
*(o 17:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: PORTLAND TRAIL BLAZERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

12:30 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: POLSKI CUKIER TORUŃ – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
Liga ACB – 33. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – TECNYCONTA ZARAGOZA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:15 
Final Four Turkish Airlines Euroligi – mecz o 3. miejsce: FENERBAHCE STAMBUŁ – REAL MADRYT na żywo
Ipla

20:15 
Final Four Turkish Airlines Euroligi – finał: ANADOLU EFES – CSKA MOSKWA na żywo
Ipla


12:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Łukasz Lasia


12:55 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – MMTS KWIDZYN na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński (z Płocka)


10:30 World Tour, Aydin, Turcja: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

11:30 
World Tour, Aydin, Turcja: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

13:45 
World Tour, Aydin, Turcja: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla

16:
0
World Tour, Aydin, Turcja: FINAŁ na żywo
Ipla


08:30 World Tour, Aydin, Turcja: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

09:30 
World Tour, Aydin, Turcja: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

12:30 World Tour, Aydin, Turcja: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Ipla

15:
0
World Tour, Aydin, Turcja: FINAŁ na żywo
Ipla


12:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


02:00 UFC Fight Night 152: RAFAEL DOS ANJOS – KEVIN LEE na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:00 
WTA Tour, Rzym, Włochy – finał: JOHANNA KONTA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski

16:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – finał: NOVAK DJOKOVIC – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:40 Moto3 – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:40 MotoGP – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Agued, Portugalia: WYŚCIG 1 MX 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Agued, Portugalia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Agued, Portugalia: WYŚCIG 2 MX 2 na żywo
*(o 20:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

18:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Agued, Portugalia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 21:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


08:00 FIA WTCR, Zandvoort, HolandiaKWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:55 FIA WTCR, Zandvoort, HolandiaWYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 
FIA WTCR, Zandvoort, Holandia:WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport Player
Ipla


15:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Kuba Zborowski – Dawid Stachyra (z Częstochowy)
Reporter: Karolina Mikołajczyk

15:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Częstochowy)

16:10 Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Rafał Dobrucki (z Łodzi)
Reporter: Anita Mazur

16:30 
Nice 1. Liga Żużlowa – 4. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki (z Łodzi)

20:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski – Sławomir Kryjom (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz

20:15 
PGE Ekstraliga – 3. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – GET WELL TORUŃ  na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)

22:00 
Magazyn PGE EKSTALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam