Sport w TV: niedziela – 21 czerwca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 30. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYT CF 00:15 Magazyn ELEVEN GOL  Studio: Mateusz Majak 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 30. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYT CF


00:15 Magazyn ELEVEN GOL 
Ipla
Studio: Mateusz Majak

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Jacek Magiera, Tomasz Hajto

12:00 Magazyn LA LIGA+ 


12:10 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski
Reporterzy: Piotr Bugajny, Szymon Ratajczak

12:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 27. kolejka: GKS TYCHY – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:55 Championship – 38. kolejka: CARDIFF CITY FC – LEEDS UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 II Liga – 27. kolejka: RESOVIA – STAL RZESZÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj (z Rzeszowa)

13:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: CELTA VIGO – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Domagała

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: CRACOVIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki

14:55 Premier League – 30. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:00 Fortuna 1. Liga – 27. kolejka: STOMIL OLSZTYN – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:25 2. Bundesliga – 33. kolejka: 1. FC HEIDENHEIM – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

15:25 2. Bundesliga – 33. kolejka: FC NORYMBERGA – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25 2. Bundesliga – 33. kolejka: KARLSRUHER SC – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:55 Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 28. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – RZ PELLETS WAC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Aleksandar Vukovic, Bartosz Białek, Piotr Parzyszek

17:10 Premier League – 30. kolejka: ASTON VILLA FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 31. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ŚLĄSK WROCŁAW

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

17:30 Fortuna 1. Liga – 27. kolejka: WARTA POZNAŃ – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 Eliteserien – 2. kolejka: FK BODO/GLIMT – FK HAUGESUND 


17:55 Eliteserien – 2. kolejka: STROMSGODSET IF – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 2. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 2. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – IK START 


17:55 Eliteserien – 2. kolejka: KRISTIANSUND BK – AALESUNDS FK 


18:55 1. Liga – grupa mistrzowska, 1. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – FK JABLONEC 
Ipla

19:00 Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

19:25 LaLiga Santander – 30. kolejka: VALENCIA CF – CA OSASUNA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

19:25 Serie A – 25. kolejka: ATALANTA BC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

19:55 Premier League – 30. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:25 Eliteserien – 2. kolejka: SK BRANN – VIKING FK 
Ipla
Komentarz: Adam Kotleszka

21:25 Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

21:40 Serie A – 25. kolejka: INTER MEDIOLAN – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYT CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

23:45 Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE: 2003/04 TOTTENHAM – WOLVES

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski


00:00 (Nd/pon) Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

00:00 (Nd/pon) Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


21:00 PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:30 Liga ACB – runda finałowa, grupa A: IBEROSTAR TENERIFE – RETABET BILBAO BASKET na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:30 Liga ACB – runda finałowa, grupa A: DKV JOVENTUT BADALONA – UNICAJA na żywo

Komentarz: Kacper Merk, Jacek Łączyński

21:30 Liga ACB – runda finałowa, grupa A: BARÇA LASSA – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

22:00 NBA Classic Games: INDIANA PACERS – MILWAUKEE BUCKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz

23:40 easyCredit BBL – 1/2 finału: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – RATIOPHARM ULM 

Komentarz: Jakub Ryś


14:35 Tour Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania – 1/4 finału: JUDD TRUMP – JOHN HIGGINS na żywo
*(do 18:00, również od 20:05 i 22:05)
sport.tvp.pl


14:00 Adria Tour, Zadar, Chorwacja: DZIEŃ 4 
*(do 19:00)
Ipla

17:15
 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 4 
*(do 19:30)
Ipla

20:00 Adria Tour, Zadar, Chorwacja: DZIEŃ 4 
*(do 21:30)
Ipla


21:00 NASCAR, Talladega, USA: WYŚCIG 


16:00 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Piotr Świderski
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: MOTOR LUBLIN – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Bajerski

18:45 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Grzegorz Zengota
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki