Sport w TV: niedziela – 22 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 9. kolejka: LIVERPOOL FC – LEICESTER CITY FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Jacek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 9. kolejka: LIVERPOOL FC – LEICESTER CITY FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Jacek Kurowski, Paweł Kapusta, Krzysztof Marciniak

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Jerzy Engel, Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:00 PKO BP Ekstraklasa – 10. kolejka: STUDIO 

Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 10. kolejka: STUDIO 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Mariusz Wróblewski


12:10 Eredivisie – 9. kolejka: AFC AJAX – HERACLES ALMELO 
Ipla

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 10. kolejka: LECH POZNAŃ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło – Mateusz Kirpsza

12:25 Serie A – 8. kolejka: ACF FIORENTINA – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ODRA OPOLE – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Polsat Sport HDIpla

12:40 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Ipla

12:55 Premier League – 9. kolejka: FULHAM FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

12:55 Premiership – 15. kolejka: RANGERS FC – ABERDEEN FC na żywo
Ipla

12:55 Ligue 1 – 11. kolejka: FC NANTES – FC METZ 


13:25 2. Bundesliga – 8. kolejka: HAMBURGER SV – VFL BOCHUM
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: SD EIBAR – GETAFE CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:25 Eredivisie – 9. kolejka: FORTUNA SITTARD – FEYENOORD ROTTERDAM 
Ipla

14:30 Serie A – 8. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

14:55 Premier League – 9. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A – 8. kolejka: INTER MEDIOLAN – TORINO FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł

14:55 Serie A – 8. kolejka: AS ROMA – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:25 Bundesliga – 8. kolejka: SC FREIBURG – 1. FSV MAINZ 05 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – RADOMIAK RADOM 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 10. kolejka: CADIZ CF – REAL SOCIEDAD 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

16:40 Eredivisie – 10. kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN 
Ipla

16:55 Ligue 1 – 11. kolejka: ANGERS SCO – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

17:00 Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 10. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski
Reporterzy w Canal+: Piotr Bugajny, Szymon Ratajczak

17:25 Premier League – 9. kolejka: LEEDS UNITED FC – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:55 Bundesliga – 8. kolejka: 1. FC KÖLN – 1. FC UNION BERLIN 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

17:55 Serie A – 8. kolejka: UDINESE CALCIO – GENOA CFC 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Mikołaj Kruk

17:55 Eliteserien – 25. kolejka: ODDS BK – IK START 


17:55 Eliteserien – 25. kolejka: KRISTIANSUND BK – MJØNDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 25. kolejka: FK HAUGESUND – SANDEFJORD FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 25. kolejka: SARPSBORG 08 – VIKING FK 


18:25 LaLiga Santander – 10. kolejka: GRANADA CF – REAL VALLADOLID 

Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda

18:25 1. liga – 8. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SK DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE 
Ipla

18:55
II liga – 14. kolejka: MOTOR LUBLIN – HUTNIK KRAKÓW 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Marcin Żewłakow

19:55 Eliteserien – 25. kolejka: STRØMSGODSET IF – FK BODØ/GLIMT 


20:00 Serie A – 8. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Mikołaj Kruk

20:10 Premier League – 9. kolejka: LIVERPOOL FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Nabiałkowski

20:40 Serie A – 8. kolejka: SSC NAPOLI – AC MILAN 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


20:55
Ligue 1 – 11. kolejka: LILLE OSC – FC LORIENT 
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Rafał Dębiński – Artur Kwiatkowski
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF 
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Piotr Gąsowski
Gość: Hubert Hurkacz

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Tomasz Ćwiąkała, Edward Durda, Rafał Dębiński


20:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

21:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


00:15 Gala Boksu, Los Angeles, USA: JAVIER FORTUNA – ANTONIO LOZADA TORRES 
*(od 01:00 na TVP Sport HD)

Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak


17:40 Statscore Futsal Ekstraklasa – 13. kolejka: AZS UŚ KATOWICE – FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG 

Komentarz: Jakub Trzaska, Kacper Śnigórski


12:00 PGA European Tour – Joburg Open, Johannesburg, RPA: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – RSM Classic, St. Simons Island, USA: FINAŁ 

Komentarz: Krzysztof Rawa, Michał Ligocki


13:45 Telenet Superprestige – Cyclocross Merksplas, Merksplas, Belgia: WYŚCIG KOBIET


15:00 Telenet Superprestige – Cyclocross Merksplas, Merksplas, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


12:30 Liga ACB – 12. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – UNICAJA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:00 easyCredit BBL – 3. kolejka: ALBA BERLIN – TELEKOM BASKETS BONN 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 14. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 


19:00 Liga ACB – 12. kolejka: CASADEMONT ZARAGOZA – BARÇA LASSA

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski

21:15 Basketball Super League – 9. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Lipczik

23:25 Basketball Super League – 9. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – TOFAŞ 

Komentarz: Piotr Wesołowicz


12:00 ISU Grand Prix – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: CEREMONIA DEKORACJI 
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg

13:00 ISU Grand Prix – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: GALA MISTRZÓW 
Ipla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg


10:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport Player

13:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport Player


13:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa A: ESBJERG – METZ HANDBALL 
Eurosport Player

15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa B: BREST BRETAGNE HANDBALL – ODENSE 
Eurosport Player


17:05 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 9. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – TVB 1898 STUTTGART 

Komentarz: Tomasz Górski


15:55 Autumn Nations Cup: SZKOCJA – FRANCJA 


15:00 Tauron Liga – 10. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ 



14:45 PlusLiga – 14. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 14. kolejka: TREFL GDAŃSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera

22:00 SuperLega – 11. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 


09:10 Puchar Świata, Wisła: MELDUNEK 
*(również o 11:20)


15:00 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD)
 
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski
Studio w Eurosporcie 1: Jakub Kot – Krzysztof Biegun (z Wisły)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Apoloniusz Tajner, Michał Chmielewski (z Wisły)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


16:00 Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Wisły)
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek (z Wisły)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Wojciech Anyszek

17:45 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 

Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski
Studio w Eurosporcie 1: Jakub Kot – Krzysztof Biegun (z Wisły)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Apoloniusz Tajner, Michał Chmielewski (z Wisły)
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: MECZ FINAŁOWY 
*(do 17:30)


19:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: MECZ FINAŁOWY 
*(do 23:00)


04:00 UFC 255, Las Vegas, USA: DEIVESON FIGUEIREDO – ALEX PEREZ 
Polsat Sport HD


19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – finał: DANIIL MEDVEDEV – DOMINIC THIEM na żywo


07:00 ITTF Finals, Zhegzhou, Chiny: MECZ FINAŁOWY KOBIET na żywo


07:50 ITTF Finals, Zhegzhou, Chiny: MECZ FINAŁOWY MĘŻCZYZN na żywo


10:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:30 Moto2 – Grand Prix Portugalii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 MotoGP – Grand Prix Portugalii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


13:20 Moto2 – Grand Prix Portugalii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 MotoGP – Grand Prix Portugalii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


08:55 FIA Formula Regional European, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


14:15 FIA Formula Regional European, Imola, Włochy: WYŚCIG 3 na żywo


19:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianiev

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki