Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA
01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – D.C. UNITED
Komentarz: Piotr Przybysz
12:00 Magazyn LA LIGA+
13:00 II Liga – 6. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS KATOWICE
Studio: Tomasz Jasina (z Łęcznej)
Reporter: Jakub Pobożniak
13:25 2. Bundesliga – 4. kolejka: KARLSRUHER SC – HAMBURGER SV
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula
14:30 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Sosnowca)
Reporter: Tomasz Lach
14:40 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS TYCHY
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Sosnowca)
14:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński
14:55 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KORONA KIELCE
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
14:55 Premier League – 3. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER CITY FC
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
15:25 Bundesliga – 2. kolejka: RB LIPSK – EINTRACHT FRANKFURT
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
16:55 LaLiga – 2. kolejka: RCD MALLORCA – REAL SOCIEDAD
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski
16:55 LaLiga – 2. kolejka: CD ALAVES – RCD ESPANYOL
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
17:00 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Moderator: Michał Wodziński (z Łodzi)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal
17:10 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Lubina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Żelisław Żyżyński
17:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Łodzi)
17:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Lubina)
17:25 Premier League – 3. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – NEWCASTLE UNITED FC
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
17:30 Serie A – 1. kolejka: STUDIO
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Antoni Partum
17:55 Serie A – 1. kolejka: UDINESE CALCIO – AC MILAN
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
17:55 Bundesliga – 2. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban
18:55 LaLiga – 2. kolejka: CD LEGANES – ATLETICO MADRYT
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda
18:55 1. Liga – 7. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – AC SPARTA PRAGA
*(o 23:00 w Polsat Sport News HD)
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita
19:00 Tipico Bundesliga – 5. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC ADMIRA WACKER MOEDLING
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda
19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Rafał Gikiewicz, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski
20:00 Serie A – 1. kolejka: STUDIO
Studio: Mateusz Majak – Filip Kapica, Antoni Partum
20:40 Serie A – 1. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
20:40 Serie A – 1. kolejka: AS ROMA – GENOA CFC
Komentarz: Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski
20:40 Serie A – 1. kolejka: HELLAS VERONA – BOLOGNA FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak
20:55 LaLiga – 2. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS BALOMPIE
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała
20:55 Serie A – 1. kolejka: SPAL 2013 – ATALANTA BC
Komentarz: Julian Kowalski
21:30 Magazyn TURBOKOZAK
Redakcja: Bartek Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski
Gość: Marcin Gortat
22:50 Magazyn ELEVEN GOL
Studio: Mateusz Majak
23:00 Magazyn SPORT+
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Laboga, Piotr Domagała
02:30 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE PÓŁFINAŁOWE
*(do 04:30)
08:30 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE PÓŁFINAŁOWE
*(do 11:30)
11:30 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE FINAŁOWE
*(do 14:30)
10:05 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIORÓW
12:05 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIOREK
14:45 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN
*(o 19:40 w Eurosport 1 HD)
16:30 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET
*(o 20:10 w Eurosport 1 HD)
13:00 PGA European Tour – Scandinavian Invitation, Gothenburg, Szwecja: FINAŁ
*(do 17:25)
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:00 PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: FINAŁ
Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin
13:00 Mistrzostwa Europy FEI, Rotterdam, Holandia: SKOKI – KONKURS INDYWIDUALNY
*(od 13:40 do 14:20 w TVP Sport HD, od 15:00 również w Eurosport 2 HD)
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi
Komentarz w Eurosporcie 2: Marek Szewczyk
12:00 Mistrzostwa Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 – FINAŁY
*(o 18:30 w TVP Sport HD)
Komentarz: Bogusław Solecki
11:30 Mistrzostwa Świata, Szeged, Węgry: DZIEŃ 3 – FINAŁY
Komentarz: Dariusz Szpakowski
13:30 Tour de l’avenir, Francja: ETAP 10
Komentarz: Tomasz Jaroński
13:45 PostNord Danmark Rundt, Dania: ETAP 5
*(o 19:00 w Eurosport 2 HD)
Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier
15:00 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 2
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski
15:30 EuroEyes Cyclassics, Hamburg, Niemcy: WYŚCIG
*(o 18:15 w Eurosport 1 HD)
17:45 Magazyn VUELTA EXTRA
14:20 Mistrzostwa Polski, Radom: STUDIO
Reporter: Aleksander Dzięciołowski
14:30 Mistrzostwa Polski, Radom: DZIEŃ 3
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Radomia)
17:30 Mistrzostwa Polski, Radom: STUDIO
Reporter: Aleksander Dzięciołowski
20:00 EAA Premium Meeting, Madryt, Hiszpania: MITYNG
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Urbaś
13:30 Bundesliga – 1. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – FÜCHSE BERLIN
Komentarz: Mateusz Juza
16:00 Bundesliga – 1. kolejka: MT MELSUNGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT
Komentarz: Artur Kwiatkowski
14:15 Pro D2 – 1. kolejka: AURILLAC – BIARRITZ
06:00 Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry – grupa C: ESTONIA – CHORWACJA
15:20 Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry – grupa C: AZERBEJDŻAN – HOLANDIA
17:20 Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: HISZPANIA – BIAŁORUŚ
17:50 Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: SŁOWENIA – PORTUGALIA
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)
18:20 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – grupa A: GRECJA – FINLANDIA
19:50 Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: ROSJA – SZWAJCARIA
20:50 Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: UKRAINA – WŁOCHY
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)
21:00 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – grupa A: BUŁGARIA – SERBIA
09:30 Paul Hunter Classic, Furth, Niemcy: DZIEŃ 2
10:00 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
10:30 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
11:00 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
12:20 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 1 MX2
*(o 18:00 w Eurosport 2 HD)
14:00 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 1 MXGP
15:30 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 2 MX2
*(o 18:30 w Eurosport 2 HD)
17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 2 MXGP
02:50 Intercontinental GT Challenge – Suzuka 10 Hours, Japonia: WYŚCIG
*(od 10:00 w Eurosport 2 HD, do 13:30)
14:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU
Studio: Marcelina Rutkowska (z Ostrowa Wlkp.)
Reporter: Anita Mazur
14:25 Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: PGG ROW RYBNIK – UNIA TARNÓW
14:30 Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA – CAR GWARANT START GNIEZNO
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki (z Ostrowa Wlkp.)
16:15 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Studio: Sergiusz Ryczel – Robert Wardzała (z Torunia)
Reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Łukasz Benz
16:45 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: GET WELL TORUŃ – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA
Komentarz: Michał Łopaciński – Tomasz Piszcz (z Torunia)
19:00 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Studio: Marcin Majewski – Grzegorz Zengota (z Wrocławia)
Reporterzy: Mateusz Kędzierski, Jakub Zborowski
19:30 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO
Komentarz: Tomasz Dryła – Dawid Stachyra (z Wrocławia)
21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA
Studio: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Tomasz Gollob, Piotr Świderski
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
20:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
22:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
22:45 Magazyn SPORT NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Golf
18:00 PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: FINAŁ na żywo Golf Channel
Komentarz:Jacek Person, Mateusz Kniaginin
12:30 Tour de l’avenir, Francja: ETAP 10 na żywo Eurosport Player Eurosport 1 HD
*(od 13:30 również w Eurosporcie 1 HD)
Komentarz: Tomasz Jaroński
13:00 Mistrzostwa Europy FEI, Rotterdam, Holandia: SKOKI – KONKURS INDYWIDUALNY
*(od 13:40 do 14:30 w TVP Sport HD, od 15:00 również w Eurosport 2 HD)
Komentarz w Eurosporcie 2 HD:Marek Szewczyk