Sport w TV: niedziela – 25 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – D.C. UNITED  Komentarz: Piotr Przybysz 12:00 Magazyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA


01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – D.C. UNITED 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

12:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

13:00
II Liga – 6. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS KATOWICE na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Tomasz Jasina (z Łęcznej)
Reporter: Jakub Pobożniak

13:25 2. Bundesliga – 4. kolejka: KARLSRUHER SC – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

14:30 Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Sosnowca)
Reporter: Tomasz Lach

14:40 
Fortuna 1. Liga – 6. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS TYCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Sosnowca)

14:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

14:55
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)

14:55
Premier League – 3. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:25 Bundesliga – 2. kolejka: RB LIPSK – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:55 LaLiga – 2. kolejka: RCD MALLORCA – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

16:55 
LaLiga – 2. kolejka: CD ALAVES – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Łodzi)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:10 
PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Lubina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Żelisław Żyżyński

17:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Łodzi)

17:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Lubina)

17:25 Premier League – 3. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:30 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

17:55 
Serie A – 1. kolejka: UDINESE CALCIO – AC MILAN na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:55 Bundesliga – 2. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

18:55 LaLiga – 2. kolejka: CD LEGANES – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:55 
1. Liga – 7. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – AC SPARTA PRAGA na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:00 
Tipico Bundesliga – 5. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC ADMIRA WACKER MOEDLING

Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Rafał Gikiewicz, Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Filip Kapica, Antoni Partum

20:40 Serie A – 1. kolejka: UC SAMPDORIA – SS LAZIO na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 Serie A – 1. kolejka: AS ROMA – GENOA CFC na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 1. kolejka: HELLAS VERONA – BOLOGNA FC na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

20:55 
LaLiga – 2. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Serie A – 1. kolejka: SPAL 2013 – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

21:30 
Magazyn TURBOKOZAK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartek Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski
Gość: Marcin Gortat

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Laboga, Piotr Domagała 


02:30 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 04:30)


08:30 
Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 11:30)


11:30 Mistrzostwa Świata, Bazylea, Szwajcaria: MECZE FINAŁOWE na żywo
*(do 14:30)


10:05 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIORÓW na żywo


12:05 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE JUNIOREK na żywo


14:45 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
*(o 19:40  w Eurosport 1 HD)


16:30 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Mińsk, Białoruś: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET na żywo
*(o 20:10  w Eurosport 1 HD)


13:00 PGA European Tour – Scandinavian Invitation, Gothenburg, Szwecja: FINAŁ 
*(do 17:25)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – TOUR Championship, Atlanta, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin


13:00 Mistrzostwa Europy FEI, Rotterdam, Holandia: SKOKI – KONKURS INDYWIDUALNY
*(od 13:40 do 14:20 w TVP Sport HD, od 15:00 również w Eurosport 2 HD)

Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi
Komentarz w Eurosporcie 2: Marek Szewczyk


12:00 Mistrzostwa Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 – FINAŁY 
*(o 18:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


11:30 Mistrzostwa Świata, Szeged, Węgry: DZIEŃ 3 – FINAŁY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski


13:30 
Tour de l’avenir, Francja: ETAP 10 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński

13:45 
PostNord Danmark Rundt, Dania: ETAP 5 
*(o 19:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier

15:00 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 2 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

15:30 EuroEyes Cyclassics, Hamburg, Niemcy: WYŚCIG 
*(o 18:15  w Eurosport 1 HD)


17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA 


14:20 Mistrzostwa Polski, Radom: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

14:30 Mistrzostwa Polski, Radom: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Radomia)

17:30 Mistrzostwa Polski, Radom: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

20:00 EAA Premium Meeting, Madryt, Hiszpania: MITYNG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Urbaś


13:30 Bundesliga – 1. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – FÜCHSE BERLIN

Komentarz: Mateusz Juza

16:00 Bundesliga – 1. kolejka: MT MELSUNGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT

Komentarz: Artur Kwiatkowski


14:15 Pro D2 – 1. kolejka: AURILLAC – BIARRITZ 


06:00 Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry – grupa C: ESTONIA – CHORWACJA


15:20
Mistrzostwa Europy, Budapeszt, Węgry – grupa C: AZERBEJDŻAN – HOLANDIA na żywo


17:20 
Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: HISZPANIA – BIAŁORUŚ na żywo


17:50
Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: SŁOWENIA – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)

18:20 
Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – grupa A: GRECJA – FINLANDIA na żywo


19:50 Mistrzostwa Europy, Bratysława, Słowacja – grupa D: ROSJA – SZWAJCARIA na żywo


20:50 Mistrzostwa Europy, Łódź – grupa B: UKRAINA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Łodzi)

21:00 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – grupa A: BUŁGARIA – SERBIA 


09:30 Paul Hunter Classic, Furth, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo


10:00 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:30 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:20 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 1 MX2 
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)


14:00 MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 1 MXGP 


15:30 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)


17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Uddevalla, Szwecja: WYŚCIG 2 MXGP 



02:50
 Intercontinental GT Challenge – Suzuka 10 Hours, Japonia: WYŚCIG na żywo
*(od 10:00 w Eurosport 2 HD, do 13:30)


14:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcelina Rutkowska (z Ostrowa Wlkp.)
Reporter: Anita Mazur

14:25 Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: PGG ROW RYBNIK – UNIA TARNÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:30 
Nice 1. Liga Żużlowa – 1/2 finału: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo

Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki (z Ostrowa Wlkp.)

16:15 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel – Robert Wardzała (z Torunia)
Reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Łukasz Benz

16:45 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: GET WELL TORUŃ – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Tomasz Piszcz (z Torunia)

19:00 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcin Majewski – Grzegorz Zengota (z Wrocławia)
Reporterzy: Mateusz Kędzierski, Jakub Zborowski

19:30 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Dawid Stachyra (z Wrocławia)

21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Tomasz Gollob, Piotr Świderski

inne
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki