Sport w TV: niedziela – 26 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ 00:35 Magazyn BUNDESLIGA+  00:55 Major League Soccer – 26. kolejka: PHILADELPHIA UNION – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ


00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

00:55
Major League Soccer – 26. kolejka: PHILADELPHIA UNION – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport Player

01:00
1.Liga – 6. kolejka: FK TEPLICE – SK ALAVIA PRAGA premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

01:55
Major League Soccer – 26. kolejka: TORONTO FC – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

02:30 
Major League Soccer – 26. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – MINNESOTA UNITED na żywo
Eurosport Player

03:00 
Major League Soccer – 26. kolejka: COLORADO RAPIDS – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player

03:55 
Major League Soccer – 26. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – VANCOUVER WHITECAPS FC na żywo
Eurosport Player

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń

13:25 
2.Bundesliga – 3. kolejka: UNION BERLIN – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:30
Magazyn LA LIGA+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

14:25 
Premier League – 3. kolejka: WATFORD FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – MIEDŹ LEGNICA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

15:25 
Bundesliga – 1. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:55 
Premier League – 3. kolejka: NEWCASTLE UNITED – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:30 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Cezary Olbrycht (z Lubina)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski

17:50
 Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – RB LEIPZIG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Lubina)

17:55
Serie A – 2. kolejka: SPAL 2013 – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Dumanowski

18:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: RCD ESPANYOL – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Adam Marchiński – Leszek Orłowski

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Wojciech Pertkiewicz, Tomasz Wieszczycki

20:00
Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: SEVILLA FC – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

20:25
Serie A – 2. kolejka: INTER MEDIOLAN – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:25
Serie A – 2. kolejka: UDINESE CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki

21:45 
La Liga Santander – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:10 
La Liga Santander – 2. kolejka: GIRONA FC – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

22:30
Serie A – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Leszek Orłowski, Edward Durda, Tomasz Lipiński

23:00 
Eredivisie – 3. kolejka: SC HEERENVEEN – FEYENOORD premiera.200
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz


15:35 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nové Město, Czechy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(o 21:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:20 
Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Nové Město, Czechy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


04:30 Gala Boksu, Glendale, USA: RAYMUNDO BELTRAN – JOSE PEDRAZA na żywo
Ipla


17:00 ESL Mistrzostw Polski – CS:GO: 3. TYDZIEŃ – 1. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl


13:00 
PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – The Northern Trust, Newtown Square, USA: FINAŁ na żywo


12:55 Mistrzostwa Świata, Montemor o Velho, Portugalia: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:05 
Grand Prix de Plouay, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

13:30
 Tour de l’avenir, Francja: ETAP 10 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Vuelta a Espana: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Deutschland Tour, Niemcy: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:20 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD
Ipla

16:00 Mityng Gwiazd na Warszawskich Fontannach: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski (z Warszawy)


16:20 Europejska Liga Beach Soccera, Warnemünde, Niemcy: NIEMCY – ROSJA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

18:00 Europejska Liga Beach Soccera, Warnemünde, Niemcy: HISZPANIA – FRANCJA premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki


13:30 DKB Handball Bundesliga – 1. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – TBV LEMGO LIPPE na żywo

Komentarz: Sylwester Sikora


23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Czech: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:05 Pro D2 – 3. kolejka: BAYONNE – MONT-DE-MARSAN na żywo
Eurosport Player


14:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: FRANCJA – KANADA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

16:45 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

19:30 
Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:30 Paul Hunter Classic, Fürth, Niemcy: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 premiera.200


12:00 Red Bull Air Race, Kazań, Rosja: ZAWODY na żywo
Ipla


04:00 UFC Fight Night 135: JUSTIN GAETHJE – JAMES VICK na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:10 ITU World Triathlon Series, Montreal, Kanada: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


10:00 Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

10:30 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

12:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Sevlievo, Bułgaria: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(o 17:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla

12:20 
Moto3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Sevlievo, Bułgaria: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 18:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Sevlievo, Bułgaria: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla

15:30 
Moto2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Sevlievo, Bułgaria: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 19:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla


02:45 Suzuka 10 Hours, Japonia: WYŚCIG na żywo
*(od 11:30 również w Eurosport 2 HD)
Ipla

11:45 Porsche SuperCup – Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Belgii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

14:10 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla

15:05 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

17:15 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Ipla


14:30 Nice 1. liga żużlowa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1. liga żużlowa – 14. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Mateusz Kędzierski, Kuba Zborowski

17:00 
PGE Ekstraliga – 14. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński (z Zielonej Góry)

19:00 
PGE Ekstraliga – 14. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Leszna)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz

19:30 
PGE Ekstraliga – 14. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Leszna)

21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski

inne
11:15 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 14:55, 18:20)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmiani

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam