Sport w TV: niedziela – 27 listopada 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL    Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk 11:55 La Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55
La Liga Santander – 13. kolejka: VILLARREAL CF – DEPORTIVO ALAVES na żywo
Eleven Extra


12:25 Serie A – 14. kolejka: US PALERMO – SS LAZIO na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

12:55 Premier League – 13. kolejka: WATFORD FC – STOKE CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

13:55
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: RZ PELLETS WAC – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

14:25 
Eredivisie – 14. kolejka: SC HEERENVEEN – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55 
Serie A – 14. kolejka: GENOA CFC – JUVENTUS FC na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 14. kolejka: CROTONE FC – UC SAMPDORIA na żywo
Eleven Extra

15:10 Premier League – 12. kolejka: ARSENAL FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Sonia Ś
ledź, Adam Westfal

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 12. kolejka: FC SCHALKE 04 – SV DARMSTAD 98 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WISŁA PŁOCK – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

16:10
La Liga Santander – 13. kolejka: CA OSASUNA – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:40 
Eredivisie – 14. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

16:55
Ligue 1 – 14. kolejka: OGC NICE – SC BASTIA na żywo
Eleven Extra

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

17:25
 
Premier League – 13. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25
 
Premier League – 13. kolejka: SOUTHAMPTON FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:25
Bundesliga – 12. kolejka: HERTHA BSC – FSV MAINZ 05 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:30
I Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Kowalczyk (z Siedlec)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:35 
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Michał Wodziński
, Mariusz Wróblewski

17:40
I Liga – 19. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Kowalczyk (z Siedlec)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Michał Wodziński, Mariusz Wróblewski

18:25
La Liga Santander – 13. kolejka: CELTA VIGO – GRANADA CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Krzysztof Kamiński, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski
Studio
analiz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

20:40
La Liga Santander – 13. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Ligue 1 – 14. kolejka: OLYMPIQUE LYON – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

20:40
Serie A – 14. kolejka: AS ROMA – PESCARA CALCIO na żywo
Eleven Extra

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Krzysztof Kamiński, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

22:00
Major League Soccer – Finał Konferencji: COLORADO RAPIDS – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka, Cezary Olbrycht

biathlon
15:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIpla
18:00 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIpla

biegi narciarskie
08:50 Ski Classics, Pontresina, Szwajcaria: PROLOG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

09:25 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP 2 HDEurosport Player
11:45 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 15 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

boks
03:00 Gala, Las Vegas, USA: VASYL ŁOMACZENKO – NICHOLAS WALTERS na żywo
Polsat Sport HDIpla

futsal
13:15 Futsal Ekstraklasa – 9. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – GATTA ACTICE ZDUŃSKA WOLA na żywo
TVP 3TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Krzysztof Kuchciak (z Bielska-Białej)
Reporter: Szymon Borczuch

hokej na lodzie
18:30 Polska Hokej Liga: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – POLONIA BYTOM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:00 NHL: EDMONTON OILERS – ARIZONA COYOTES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

jeździectwo
07:30 Japan Cup, Tokio, Japonia: WYŚCIGI KONNE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

kombinacja norweska
10:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
01:00 NBA: WASHINGTON WIZARDS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00
Super Ligi – 8. kolejka: FENERBAHCE – BEST BELIKESIR na żywo
Sportklub

12:30
Tauron Basket Liga – 8. kolejka: POLFARMEX KUTNO – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HD Ipla

18:25
Liga ACB – 10. kolejka: UNICAJA – FC BARCELONA LASSA na żywo
Sportklub
Komentarz: Jacek Łączyński

21:30
NBA: PHOENIX SUNS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman

łyżwiarstwo figurowe
11:05 Puchar Świata – NHK Trophy Sapporo: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

15:15 Puchar Świata – NHK Trophy Sapporo: POKAZY MISTRZÓW premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

narciarstwo alpejskie
16:45 Puchar Świata, Killington, USA – slalom kobiet: I PRZEJAZD premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

19:00 Puchar Świata, Killington, USA – gigant kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
17:35 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Reporter: Joanna Cedrych

17:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – PPD ZAGRZEB na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online Eleven
Komentarz w nSport+: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

19:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – TELEKOM VESZPREM premiera.200
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Bugajny, Michał Matysik

20:30
Handball Bundesliga – 13. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – SG FLENSBURG-HANDEWITT premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

saneczkarstwo
09:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

10:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:15 
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

siatkówka kobiet
14:45 Orlenliga – 7. kolejka: CHEMIK POLICE – BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA  na żywo
Polsat Sport HDIpla

snooker
20:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
08:30 Magazyn WOLRD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
13:45 Puchar Davisa – Finał: CHORWACJA – ARGENTYNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wolfke

wyścigi samochodowe
10:00 Seria GP3, Grand Prix Abu Dhabi: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

11:20 
Seria GP2, Grand Prix Abu Dhabi: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

13:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Abu Zabi)

13:44 
Formuła 1, Grand Prix Abu Dhabi: WYŚCIG na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

żeglarstwo
16:15 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:30
 
Magazyn SPORTY ZIMOWE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny