Sport w TV: niedziela – 28 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW 02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – D.C. UNITED  Komentarz: Paweł Ślęzak 13:00 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW


02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – D.C. UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

13:00 II Liga – 1. kolejka: GKS KATOWICE – ZNICZ PRUSZKÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj (z Katowic)

13:25 
2. Bundesliga – 1. kolejka: HAMBURGER SV – SV DARMSTADT 98 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Majak

14:40 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Kielc)

14:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Kielc)

15:25 
2. Bundesliga – 1. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

17:00 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

17:10 
PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Wrocławia)

17:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

17:25 
PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kamil Kosowski (z Wrocławia)

17:55
Mecz Towarzyski: LIVERPOOL FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

19:00 1. Liga – 3. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SK SIGMA OŁOMUNIEC na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Marek Papszun, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

19:50
Superpuchar Ukrainy: SZACHTAR DONIECK – DYNAMO KIJÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Andrzej Strejlau

21:00 
International Champions Cup: AC MILAN – SL BENFICA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lach

21:30
Magazyn TURBOKOZAK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartosz Ignacik, Grzegorz Jędrzejewski, Adam Buksa


03:00 Gala Boksu, Arlington, USA: MAURICE HOOKER – JOSE RAMIREZ na żywo
CANAL+ Sport HD


18:00 PGA European Tour – WGC-FedEx St. Jude Invitational, Memphis, USA: FINAŁ na żywo
*(do 00:00)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

23:00 
PGA Tour – Barracuda Championship, Reno, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


17:25 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Marek Rudziński
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski


17:55 
Tour de France, Francja: ETAP 21 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

21:30 
Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Marek Rudziński
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski


23:00 
Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:40 Mistrzostwa Europy, Brno, Szwajcaria: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:50 Mistrzostwa Europy, Brno, Szwajcaria: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:30 Gwiazdy na Warszawskich Fontannach 2019: ZAWODY na żywo
Ipla



02:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 8 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

12:55 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 8 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner


16:30 
Mecz Towarzyski, Opole: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur (z Opola)
Reporter: Łukasz Kadziewicz

17:00 
Mecz Towarzyski, Opole: POLSKA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga (z Opola)

19:30 
Mecz Towarzyski, Opole: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur (z Opola)
Reporter: Łukasz Kadziewicz


10:40 Plaża Open, Białystok: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski (z Białegostoku)


11:40 Plaża Open, Białystok: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski (z Białegostoku)


11:00 Riga Masters, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

19:15 Riga Masters, Ryga, Łotwa: FINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:00 UFC 240, Edmonton, Kanada: MAX HOLLOWAY – FRANKIE EDGAR na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 finału: CAMERON NORRIE – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla

11:30 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – finał: CEDRIK-MARCEL STEBE – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo
Ipla

12:00 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – finał: ANDREY RUBLEV – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Ipla

18:00 
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – finał: ANASTASIJA SEVASTOVA – KATARZYNA KAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30 WTA Tour, Palermo, Włochy – finał: KIKI BERTENS – JIL TEICHMANN na żywo
*(29 lipca o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

23:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – finał: ALEX DE MINAUR – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla


04:15 FIM Endurance World Championship – Suzuka 8 Hours, Japonia: WYŚCIG na żywo
*(do 13:00)
Eurosport PlayerIpla

13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Loket, Czechy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:30 Blancpain GT Series – Total 24 hours of Spa, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:15 Porsche Supercup, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG na żywo
*(od 11:20 również w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

14:10 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
*(od 15:05 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z 
Hockenheim)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski – Jakub Litwin, Gosia Rdest, Jarosław Wierczuk

15:00 
Blancpain GT Series – Total 24 hours of Spa, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: WYŚCIG na żywo
*(od 15:55 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Daniel Biały

17:10 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski – Jakub Litwin, Gosia Rdest, Jarosław Wierczuk


14:25 Nice 1. Liga Żużlowa – 13. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:15 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:45 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Dawid Stachyra (z Wrocławia)

19:00 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


19:30 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA – TRULY.WORK STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:05 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki