Sport w TV: sobota – 27 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mecz Towarzyski w Siatkówce Mężczyzn, Opole: POLSKA – HOLANDIA


02:00 International Champions Cup: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lach

04:00
Major League Soccer: LOS ANGELES FC – ATLANTA UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

09:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Marek Wawrzynowski, Łukasz Olkowicz, Piotr Burlikowski, Marcin Dorna

11:00 
Rakuten Cup: FC BARCELONA – VISSEL KOBE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Filip Jastrzębski

12:55 
2. Bundesliga – 1. kolejka: SG DYNAMO DREZNO – 1. FC NÜRNBERG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
2. Bundesliga – 1. kolejka: VFL OSNABRÜCK – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:10 
PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: CRACOVIA – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:45
Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Łapiński (z Radomia)
Reporter: Szymon Rojek

17:55 
Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: RADOMIAK RADOM – GKS TYCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Łapiński (z Radomia)

18:25 
Mistrzostwa Europy U19, Erywań, Armenia – finał: PORTUGALIA – HISZPANIA na żywo
*(o 00:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

19:30 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

19:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

22:00
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak


14:50 Mistrzostwa Świata, Heusden-Zolder, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


18:00 PGA European Tour – WGC-FedEx St. Jude Invitational, Memphis, USA: III RUNDA na żywo
*(do 00:00)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

23:00 PGA Tour – Barracuda Championship, Reno, USA: III RUNDA na żywo



12:55 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Marek Rudziński
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski


13:25 Tour de France, Francja: ETAP 20 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

17:50 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Marek Rudziński
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski

21:55 Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 Mistrzostwa USA, Des Moines, USA: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara

22:00 Mistrzostwa USA, Des Moines, USA: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski – Sebastian Chmara


15:00 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – mecz o 5. miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: ??? – Krzysztof Kuchciak

16:15 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: ??? – Krzysztof Kuchciak

17:30 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: ??? – Krzysztof Kuchciak

19:00 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja: DEKORACJA na żywo
Ipla
Komentarz: ??? – Krzysztof Kuchciak


17:45 Mistrzostwa Świata U21, Pontevedra, Hiszpania – 1/2 finału: EGIPT – FRANCJA na żywo
Eurosport Player

20:15 Mistrzostwa Świata U21, Pontevedra, Hiszpania – 1/2 finału: PORTUGALIA – CHORWACJA na żywo
Eurosport Player


09:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa – mecz o 3. miejsce: CHORWACJA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi

11:25 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa – finał: HISZPANIA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


02:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 7 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

12:55 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 7 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Piotr Meissner


16:00
Mecz Towarzyski, Opole: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30
Mecz Towarzyski, Opole: POLSKA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga (z Opola)

19:30
Mecz Towarzyski, Opole: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:20 
Letnie Grand Prix, Hinterzarten, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Mateusz Leleń


09:55 Riga Masters, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 2 na żywo
*(do 16:15)
Eurosport PlayerIpla


02:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/4 finału: MIOMIR KECMANOVIC – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla

11:00 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 finału: PABLO ANDUJAR – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo
Ipla

13:20 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/2 finału: JOAO SOUSA – CEDRIK-MARCEL STEBE na żywo
Ipla

13:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 finału: NIKOLOZ BASILASHVILI – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla

15:30 
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 finału: ANDREY RUBLEV – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Ipla


16:00
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 1/2 finału: BERNARDA PERA – KATARZYNA KAWA na żywo
sport.tvp.pl

18:00
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 1/2 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – ANASTASIA POTAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

18:30
WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/2 finału: LIUDMILA SAMSONOVA – JIL TEICHMANN na żywo
sport.tvp.pl

20:30
WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/2 finału: KIKI BERTENS – PAULA BADOSA na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 finału: REILLY OPELKA – ALEX DE MINAUR na żywo
Ipla


13:55 
Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Misano Adriatico: DZIEŃ 1 na żywo


20:00 AMA Motocross, Buchanan, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z 
Hockenheim)


11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z 
Hockenheim)


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica, Robert Smoczyński

16:15 Blancpain GT Series – Total 24 hours of Spa, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:00 
Blancpain GT Series – Total 24 hours of Spa, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy, Toruń – 2. runda: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Nice 1. Liga Żużlowa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur (z Tarnowa)
Reporter: Maciej Markowski

20:15
Nice 1. Liga Żużlowa – 13. kolejka: UNIA TARNÓW – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Marcin Kuźbicki (z Tarnowa)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie