Sport w TV: piątek – 26 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA PŁOCK


17:30 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

17:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)

19:35 
PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Andrzej Strejlau, Maciej Szczęsny
Reporterzy: Marcin Wojtasik

20:00 
PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Poznania)

20:15
Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


20:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Komentarz w TVP Sport: Szymon Borczuch – Robert Podoliński (z Poznania)

20:25 
Fortuna 1. Liga – 1. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Mielca)

20:25
2. Bundesliga – 1. kolejka: VFB STUTTGART – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:40
Tipico Bundesliga – 1. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Poznania)


16:20 Mecz Towarzyski, Warszawa: POLSKA – BUŁGARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło (z Warszawy)
Studio: Bogusław Solecki (z Warszawy)
Reporter: Aleksandra Rajewska


20:00 PGA European Tour – WGC-FedEx St. Jude Invitational, Memphis, USA: II RUNDA na żywo
*(do 01:00)

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


13:35 Tour de France, Francja: ETAP 19 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

17:40 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Reporterzy: Paweł Kuwik, Bartosz Huzarski

21:00 Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 1: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki

16:30 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 2: AZERBEJDŻAN – SZWAJCARIA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

20:00 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 1: PORTUGALIA – WŁOCHY 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

21:00 Eliminacje Mistrzostw Świata, Moskwa, Rosja – 3. runda, grupa 2: ROSJA – HISZPANIA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


11:20 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa – finał: USA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi


02:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 6 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

12:50 Mistrzostwa Świata, Gwangju, Korea Południowa: DZIEŃ 6 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz


09:55 Riga Masters, Ryga, Łotwa: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 21:00)
Eurosport PlayerIpla


10:30 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: ROBERTO CARBALLES BAENA – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo
Ipla

11:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: JEREMY CHARDY – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: PABLO ANDUJAR – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla

13:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: DOMINIC THIEM – ANDREY RUBLEV na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 1/4 finału: PATRICIA MARIA TIG – ANASTASIA POTAPOVA na żywo
sport.tvp.pl

14:30 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – JOAO SOUSA na żywo
Ipla

15:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: FILIP KRAJINOVIC – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 1/4 finału: KATARZYNA KAWA – CHLOE PAQUET na żywo
*(o 23:25  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

16:00
WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/4 finału: JIL TEICHMANN – ANNA-LENA FRIEDSAM na żywo
sport.tvp.pl

17:00
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 1/4 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – IRINA BARA na żywo
sport.tvp.pl

17:20 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: THOMAS FABBIANO – CEDRIK-MARCEL STEBE na żywo
Ipla

17:30 
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/4 finału: FABIO FOGNINI – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30
WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/4 finału: ARANTXA RUS – PAULA BADOSA na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/4 finału: ALEX DE MINAUR – BERNARD TOMIC na żywo
Ipla

18:30
WTA Tour, Jurmała, Łotwa – 1/4 finału: BERNARDA PERA – NINA STOJANOVIC na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/4 finału: REILLY OPELKA – DANIEL EVANS na żywo
Ipla

20:30
WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/4 finału: FIONA FERRO – LIUDMILA SAMSONOVA na żywo
sport.tvp.pl

22:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/4 finału: CAMERON NORRIE – ALEXEI POPYRIN na żywo
Ipla

22:00
WTA Tour, Palermo, Włochy – 1/4 finału: KIKI BERTENS – JASMINE PAOLINI na żywo
sport.tvp.pl


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica (z Warszawy)
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z 
Hockenheim)


10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica (z Warszawy)

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica (z Warszawy)
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z 
Hockenheim)


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Aldona Marciniak – Filip Kapica (z Warszawy)


17:45 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska (z Leszna)
Reporter: Marcin Kuźbicki

18:00 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz:  Piotr Olkowicz – Rafał Dobrucki (z Leszna)

20:15 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur (z Częstochowy)
Reporter: Maciej Markowski

20:30 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – GET WELL TORUŃ na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Michał Mitrut (z Częstochowy)

22:45 
Magazyn #ELEVENF1
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie