Sport w TV: niedziela – 29 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:05 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS 11:00 Magazyn CAFE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
10:05 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk

11:55 
Liga BBVA – 13. kolejka: GETAFE CF – VILLARREAL CF na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

12:05 Magazyn FCB.TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


12:35
 1. Liga – 19. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Sosnowca)

Reporter: Mateusz Majak


12:55 Premier League – 14. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

13:10
Scottish Premiership – 16. kolejka: CALEDONIAN THISTLE – CELTIC FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut

13:55 
Ligue 1 – 15. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – EA GUINGAMP na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

14:25 
Eredivisie – 14. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

14:55
 Premier League – 14. kolejka: WEST HAM UNITED – WEST BROMWICH ALBION na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

15:10 Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:10
Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adm Marchliński – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


15:10
Ekstraklasa – 17. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adm Marchliński – Maciej Murawski (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


15:10 
Serie A – 14. kolejka: AS ROMA – ATALANTA BC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

15:25 Ekstraklasa – 17. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport 2 HD

15:55 
Liga BBVA – 13. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

16:45 
Eredivisie – 14. kolejka: PSV EINDHOVEN – AZ ALKMAAR na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Leszek Bartnicki

17:10 
Premier League – 14. kolejka: NORWICH CITY – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:25 
Bundesliga – 14. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HD

17:25 Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński


17:55 
Ekstraklasa – 17. kolejka: WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński


17:55 
Serie A – 14. kolejka: EMPOLI FC – SS LAZIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:10 Liga BBVA – 13. kolejka: RAYO VALLECANO – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski
, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:10 
Primeira Liga – 11. kolejka: PAÇOS FERREIRA – ESTORIL na żywo
Sportklub

20:40 
Serie A – 14. kolejka: US PALERMO – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:25
Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

22:30 
Ligue 1 – 15. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – AS MONACO premiera.200
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

23:00 Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HD

23:00 
Major League Soccer – finał Konfederacji Wschodniej, II mecz: NEW YORK RED BULLS – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport 1 HD

biathlon
13:45 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: POJEDYNCZE SZTAFETY MIESZANE na-żywo
Polsat Sport News

15:30 
Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: DRUŻYNOWE SZTAFETY MIESZANE na-żywo
Polsat Sport News

biegi narciarskie
10:00 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na-żywo


10:05 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: STUDIO na-żywo
TVP 2 HD
Studio: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska

10:10
 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: 10km TECH. KLASYCZNĄ KOBIET na-żywo
TVP 2 HD
Komentarz: Marek Jóźwik – Bernadetta Piotrowska

11:45 
Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: 15km TECH. KLASYCZNĄ MĘŻCZYZN na-żywo

boks
03:00 Gala, Quebec, Kanada: JAMES DAGALE – LUCIAN BUTE na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa
Studio: Paulina Bojarska

jeździectwo
22:05 FEI World Cup, Madryt, Hiszpania: ZAWODY premiera.200

kombinacja norweska
08:45 Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: SKOKI na żywo


12:45 
Puchar Świata, Kuusamo, Finlandia: BIEGI na żywo

koszykówka mężczyzn
02:25 Liga NBA – faza zasadnicza: SAN ANTONIO SPURS – ATLANTA HAWKS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

13:00
Liga ACB – 8. kolejka: CAI SARAGOSSA  – LABORAL KUTXA BASKONIA na żywo
Sportklub

19:50
 Tauron Basket Liga – 8. kolejka: START LUBLIN – ENERGA CZARNI SŁUPSK na-żywo
Polsat Sport News

21:30 
Liga NBA – faza zasadnicza: LOS ANGELES CLIPPERS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

23:00
Beko BBL – 10. kolejka: GIESSEN 46ers – MEDI BAYREUTH premiera.200
Polsat Sport Extra HD

23:55 
Liga ACB – 8. kolejka: DOMINION BILBAO BASKET – REAL MADRYT premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
12:30
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HD

łyżwiarstwo figurowe
06:00 
Grand Prix – NHK Trophy, Nagano, Japonia: TAŃCE DOWOLNE premiera.200
Eurosport 2 HD

07:00 
Grand Prix – NHK Trophy, Nagano, Japonia: GALA MISTRZÓW na-żywo
Eurosport 2 HD

narciarstwo alpejskie
17:45 
Puchar Świata. Aspen, USA – slalom kobiet: I PRZEJAZD na-żywo


19:00
 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na-żywo


20:45 
Puchar Świata. Aspen, USA – slalom kobiet: II PRZEJAZD na-żywo

piłka ręczna mężczyzn
16:45 EHF Liga Mistrzów – grupa B: KIF KOLDING KOPENHAGA – FC BARCELONA LASSA na-żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Jarosław Cieślikowski

17:30
PGNiG Superliga – 13. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – KPR BORODINO LEGIONOWO na-żywo
Polsat Sport HD

22:15
Handball Bundesliga – 15. kolejka: FRISCH AUF GÖPPINGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
00:30 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: +75kg KOBIETY na-żywo


19:00 
Mistrzostwa Świata, Houston, USA: DZIEŃ 10  premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

rajdy samochodowe
18:40 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: ZAPOWIEDŹ premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sanki
10:45 Puchar Świata, Innsburk, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD


11:15 Puchar Świata, Innsburk, Austria: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD


11:45 Puchar Świata, Innsburk, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

13:00 
Puchar Świata, Innsburk, Austria: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD

siatkówka mężczyzn
17:00 Serie A1 – 8. kolejka: CUCINE LUBE BANCA MARCHE CIVITANOVA –  DHL MODENA na żywo
Sportklub


20:00 PlusLiga – 7. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD

20:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HD

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

22:30 KSW 32: MARIUSZ PUDZIANOWSKI – PETER GRAHAM premiera.200
Polsat Sport HD

tenis
09:50 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

12:55 Puchar Davisa – Finał: BELGIA – WIELKA BRYTANIA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartek Ignacik – Michał Chmela

wyścigi samochodowe
10:00 Seria GP 3, Grand Prix Abu Zabi: II WYŚCIG na-żywo


13:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na-żywo
Polsat Sport HD

14:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: WYŚCIG na-żywo
Polsat Sport HD

16:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na-żywo
Polsat Sport HD

zapasy
09:00 Golden Grand Prix, Baku, Azerbejdżan: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA