Sport w TV: niedziela – 3 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 22. kolejka: AS ROMA – AC MILAN 10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz – Rafał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 22. kolejka: AS ROMA – AC MILAN


10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Rafał Wolski, Jakub Polkowski, Piotr Żelazny, Zbigniew Mucha

11:55 
La Liga Santander – 22. kolejka: VILLARREAL CF – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

12:10 
Eredivisie – 20. kolejka: SBV EXCELSIOR – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

12:25 
Serie A – 22. kolejka: SPAL 2013 – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:25 
2. Bundesliga – 20. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

14:25
Eredivisie – 20. kolejka: PSV EINDHOVEN – FORTUNA SITTARD na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 
Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55
 Serie A – 22. kolejka: UDINESE CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 22. kolejka: GENOA CFC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 
Premier League – 25. kolejka: LEICESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Ćwiąkała

15:25 
Bundesliga – 20. kolejka: FC AUGSBURG – FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 
La Liga Santander – 22. kolejka: REAL BETIS – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn

17:00
 Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:25 
Premier League – 25. kolejka: MANCHESTER CITY – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:55 
Serie A – 22. kolejka: INTER MEDIOLAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 Bundesliga – 20. kolejka: VFB STUTTGART – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak
18:25 
La Liga Santander – 22. kolejka: SD EIBAR – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński
20:00 
Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 22. kolejka: AS ROMA – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 La Liga Santander – 22. kolejka: REAL MADRYT – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

22:30
 Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Gala Tygodnika „Piłka Nożna”: MAKING OF 
Polsat Sport HDIpla


10:00 Mistrzostwa Polski, Gniezno: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 12:30  w Eurosport 2 HD)
Ipla

11:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Ipla


04:00 Gala Boksu, Frisco, USA: ELEIDER ALVAREZ – SIERGIEJ KOWALIOW na żywo
*(od 05:00 w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń


10:30 PGA European Tour – Saudi International, King Abdullah Economic City, Arabia Saudyjska: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: FINAŁ na żywo


01:00 NHL: WINNIPEG JETS – ANAHEIM DUCKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal

18:35 
NHL: WASHINGTON CAPITALS -BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:00 Mistrzostwa Świata, Bogense, Dania: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plIpla


20:00 
Challenge Mallorca, Hiszpania: ETAP 4 
Ipla

22:30 
Vuelta a San Juan Internacional, Argentyna: ETAP 7 na żywo
Ipla


20:15 
Wyścig Six-Day, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 4 na żywo
Ipla


12:00 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: SKOKI na żywo
Ipla

15:00 
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG 10 KM na żywo
Ipla


15:00 Energa Basket Liga – 16. kolejka: PGE MKK SIEDLCE – TS OSTROVIA OSTRÓW WLKP. na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


02:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 17. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

12:30 
Energa Basket Liga – 18. kolejka: AZS KOSZALIN – GTK GLIWICE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:00
Liga ACB – 19. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

16:52 
Lega A – 18. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – SIDIGAS AVELLINOna żywo


17:22 
Lega A – 18. kolejka: VL PESARO – UMANA REYER VENEZIA na żywo


17:52 
Lega A – 18. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – HAPPY CASA BRINDISI na żywo


18:22 
Lega A – 18. kolejka: FIAT TORINO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo


18:57
Lega A – 18. kolejka: GERMANI BASKET BRESCIA – ALMA TRIESTE na żywo


19:30 
Liga ACB – 19. kolejka: UNICAJA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:00 
NBA: BOSTON CELTICS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

21:45
 Tahincioglu Basketball Super League – 17. kolejka: BANVIT – GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Jakub Ryś


16:10 Puchar Świata, Hamar, Norwegia: DZIEŃ 3 na żywo
*(o 23:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


10:15 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Ipla

13:15 
Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Ipla


03:00 Mistrzostwa Świata, Park City, USA: BIG AIR na żywo
Ipla


12:45 PGNiG Superliga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Szymon Szewczyk

12:55 
PGNiG Superliga – 16. kolejka: MMTS KWIDZYN – ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)


09:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD JEDYNEK KOBIET na żywo
Ipla


10:45 
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD JEDYNEK KOBIET na żywo
Ipla

13:00
 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
Ipla


12:00 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:55 Coppa Italia A1 – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 17. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:30 
Serie A1 – 20. kolejka: AZIMUT LEO SHOES MODENA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla

17:30 
PlusLiga – 17. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – MKS BĘDZIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:20 Puchar Świata, Oberstdorf, NiemcySTUDIO na żywo
*(od 15:50 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla

16:00 
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:00 
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: FINAŁ na żywo
Ipla

19:45 
German Masters, Berlin, Niemcy: FINAŁ na żywo
Ipla


19:00 
Mistrzostwa Świata, Park City, USA: DRUŻYNOWY SNOWBOARD CROSS na żywo
Ipla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


02:00 UFC Fight Night 144: RAPHAEL ASSUNCAO – MARLON MORAES na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

14:30 
WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


09:40 CCB Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: DZIEŃ 2 na żywo


18:30 
CCB Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: FINAŁY 
Ipla

inne
12:00 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam