Sport w TV: niedziela – 3 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:00 Major League Soccer – 1. kolejka:LA GALAXY – CHICAGO FIRE  Komentarz: Tomasz Włodarczyk 07:30 1.Liga – 23. kolejka: VIKTORIA PILZNO – FK JABLONEC Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


02:00 Major League Soccer – 1. kolejka:LA GALAXY – CHICAGO FIRE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

07:30 1.Liga – 23. kolejka: VIKTORIA PILZNO – FK JABLONEC
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Marek Papszun

11:55 
La Liga Santander – 26. kolejka: SD EIBAR – CELTA VIGO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

12:25
Serie A – 26. kolejka: TORINO FC – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:55 
Premier League – 29. kolejka: WATFORD FC – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

13:25
2. Bundesliga – 24. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

14:30 
Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk

14:55
Serie A – 26. kolejka: SPAL 2013 – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 
1.Liga – 23. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:00
Premier League – 29. kolejka: FULHAM FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WISŁA KRAKÓW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

15:30 
Bundesliga – 24. kolejka: VFB STUTTGART – HANNOVER 96 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10
 La Liga Santander – 26. kolejka: REAL BETIS – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

16:40 
Eredivisie – 24. kolejka: FEYENOORD – FC EMMEN na żywo
*(0 20:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla

17:00
Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Tomasz Urban

17:10
Premier League – 29. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: LECH POZNAŃ – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)

17:55
Bundesliga – 24. kolejka: VFL WOLFSBURG – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 
Serie A – 26. kolejka: ATALANTA BC – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:25 
La Liga Santander – 26. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Piotr Parzyszek, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00
Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:25
Serie A – 26. kolejka: SSC NAPOLI – JUVENTUS FCna żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 26. kolejka: VALENCIA CF – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Piotr Parzyszek, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:30
Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Tomasz Lipiński, Adam Marchliński


03:50 Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: 5 KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
*(o 09:30  w Eurosport 2 HD)
 Ipla

05:20 Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: 10 KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
*(o 10:00  w Eurosport 2 HD)
 Ipla

07:45 Visma Ski Classics – Bieg Wazów, Salen-Mora, Szwecja: 90 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:30 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: 50 KM MĘŻCZYZN ZE STARTU WSPÓLNEGO ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Kacper Merk – Martyna Galewicz


02:00 Mistrzostwa Świata, Whistler Mountain, Kanada: III i IV PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Świata, Whistler Mountain, Kanada: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
Ipla

20:30 
Mistrzostwa Świata, Whistler Mountain, Kanada: III i IV PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


09:00 PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: FINAŁ  na żywo


16:05 Cavaliada Tour, Kraków: GRAND PRIX na żywo
*(od 16:50 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


15:15 Kuurne-Brussels-Kuurne, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla


14:00 Mistrzostwa Świata, Pruszków: DZIEŃ 5 na żywo
*(od 14:35 także w TVP Sport HD i Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński (z Pruszkowa)
Reporter: Bogusław Solecki


15:15 Energa Basket Liga – 21. kolejka: ARKA GDYNIA – ENERGA TORUŃ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


02:30 
NBA: PHILADELPHIA 76ERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 20. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – GALATASARAY na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:52 
Lega A – 20. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – VANOLI CREMONA BASKET na żywo


12:30 
Energa Basket Liga – 20. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:52 
Lega A – 20. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo


17:00 VTB United League: STELMET ZIELONA GÓRA – VEF RYGA na żywo
Ipla

17:52 
Lega A – 20. kolejka: ORIORA PISTOIA – ALMA TRIESTE na żywo


18:22 
Lega A – 20. kolejka: DOLOMITI ENRGIA TRENTINO – SIDIGAS AVELLINO na żywo


18:52 
Lega A – 20. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – FIAT TORINO na żywo


19:30
Liga ACB – 21. kolejka: KIROLBET BASKONIA – UNICAJA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:37
Lega A – 20. kolejka: VL PESARO – GERMANI BRESCIA BASKETna żywo


22:45 
NBA: BOSTON CELTICS – HOUSTON ROCKETS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


10:50 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
*(o 13:15 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:55 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA na żywo
*(od 13:15 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla

14:15
 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

18:45 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
*(o 19:35 w TVP 1 HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Monika Pyrek, Joanna Jóźwik

19:05 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 19:45 także w TVP 1 HD, od 20:20 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Glasgow)
Komentarz w Eurosport: Marek Rudziński, Janusz Rozum
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski 

21:55 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Monika Pyrek, Joanna Jóźwik


19:45 Mistrzostwa Świata w Wieloboju, Calgary, Kanada: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 22:35 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


04:20 Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
*(o 07:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla

07:00 Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


08:15 Puchar Świata, Soczi, Rosja: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:45 
Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


06:30 Puchar Świata, Beidahu, Chiny: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Ipla

08:30 
Puchar Świata, Czimbułak, Kazachstan: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH na żywo
Ipla

13:30 
Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo


18:55 EHF Liga Mistrzyń – grupa 1: ZRK BUDUCNOST PODGORICA – GK ROSTÓW-DON 

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


13:30 DKB Handball Bundesliga – 23. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – FRISCH AUF GOPPINGEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

15:05 EHF Liga Mistrzów – 1/16 Finału: BJERRINGBRO-SILKEBORG – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Bugjany – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:55
 EHF Liga Mistrzów – gruba B: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – HC MOTOR ZAPOROŻE na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Grzegorz Tkaczyk


14:05 Pro D2 – 23. kolejka: BEZIERS – MONT-DE-MARSAN na żywo


14:45 
PlusLiga – 23. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 
PlusLiga – 23. kolejka: CUPRUM LUBIN – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Serie A1 – 23. kolejka: KIONE PADOVA – CALZDEONIA VERONA na żywo
Ipla

23:00
Serie A1 – 23. kolejka: CONSAR RAVENNA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Ipla


05:30 
Indian Open, Koczin, Indie: DZIEŃ 5 na żywo


07:30 Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: SNOWCROSS na żywo


10:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


04:00 UFC 235: JON JONES – ANTHONY SMITH na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


04:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – Finał: NICK KYRGIOS – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla


16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Neuquén, Argentyna: WYŚCIG 1 MX2 na żywo


17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Neuquén, Argentyna: WYŚCIG 1 MXGP na żywo


19:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Neuquén, Argentyna: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
 Ipla

20:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Neuquén, Argentyna: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 22:45  w Eurosport 2 HD)
 Ipla

inne
00:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam