Sport w TV: niedziela – 4 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK


10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Marcin Burkhardt

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 11. kolejka: SD EIBAR – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 11. kolejka: SS LAZIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

13:25 
2. Bundesliga – 12. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – FC ST. PAULI na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

14:25
Championship – 16. kolejka: LEEDS UNITED – WIGAN ATHLETIC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55 
Serie A – 11. kolejka: UC SAMPDORIA – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Serie A – 11. kolejka: CHIEVO WERONA – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

15:10 Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Cezary Olbrycht

15:20 
Bundesliga – 10. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Lubina)

16:10 
La Liga Santander – 11. kolejka: VILLARREAL CF – LEVANTE UD na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:55 
Premier League – 11. kolejka: CHELSEA FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 
1.Liga – 14. kolejka: AC SPARTA PRAGA – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Żelisław Żyżyński (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:30
 Bundesliga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)

17:55 
Bundesliga – 10. kolejka: FSV MAINZ 05 – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
Serie A – 11. kolejka: BOLOGNA FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 
La Liga Santander – 11. kolejka: SD HUESCA – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

18:25
 La Liga Santander – 11. kolejka: REAL SOCIEDAD – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn

19:10 
Eredivisie – 11. kolejka: FEYENOORD – VVV VENLO 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Łukasz Wolsztyński, Rafał Wolsztyński, Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
Serie A – 11. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 11. kolejkaUDINESE CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
 La Liga Santander – 11. kolejka: REAL BETIS – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Major League Soccer – 2. runda play-off: COLUMBUS CREW – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:30 
Serie A – 11. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla

22:45
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Piotr Laboga, Edward Durda, Tomasz Lipiński

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:25
Major League Soccer – 2. runda play-off: PORTLAND TIMBERS – SEATTLE SOUNDERS FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:00 BWF World Tour – Macao Open 2018: FINAŁY na żywo
*(do 10:00)
Ipla


01:30 Gala Boksu, El Paso, USA: MIGUEL BERCHELT – MIGUEL ROMAN na żywo
Ipla


09:30 
PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:15 
PGA European Tour – Turkish Airlines Open, Antalya, Turcja: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 
PGA Tour – Shriners Hospitals for Children Open, Las Vegas, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


00:15 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Piotr Chłystek


13:35 Puchar Świata, ’s-Hertogenbosch, Niemcy: ELITA KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:05 
Puchar Świata, ’s-Hertogenbosch, Niemcy: ELITA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


07:00 Saitama Criterium, Japonia: WYŚCIG na żywo
Ipla


15:00 Energa Basket Liga Kobiet – 6. kolejka: ARTEGO BYDGOSZCZ – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


11:55 Lega A – 5. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – OPENJOBMETIS VARESE na żywo
Eurosport Player

12:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: TBV START LUBLIN – GTK GLIWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:55 
Lega A – 5. kolejka: GERMANI BASKET BRESCIA – VL PESARO na żywo
Eurosport Player

17:00
 Liga ACB – 7. kolejka:  MOVISTAR ESTUDIANTES – DIVINA SEGUROS JOVENTUT 

Komentarz: Radosław Spiak

17:25 Lega A – 5. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

17:55 
Lega A – 5. kolejka: VANOLI CREMONA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

18:25
 Lega A – 5. kolejka: ALMA TRIESTE – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

18:55 
Lega A – 5. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – RED OCTOBER CANTU na żywo
Eurosport Player

19:30 
Liga ACB – 7. kolejka: KIROLBET BASKONIA – VALENCIA BC na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 5. kolejka: FIAT TORINO – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player

21:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – SACRAMENTO KINGS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Michał Łopaciński


15:15 TCS New York City Marathon 2018, Nowy York, USA: MARATON na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:30 Grand Prix, Helsinki, Finlandia: GALA na żywo
*(o 20:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński


17:00 
Puchar Świata, Modena, Włochy: BIG AIR na żywo
*(o 20:30  w Polsat Sport Extra)
Eurosport PlayerIpla


16:55 Liga Mistrzów EHF – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – MOL-PICK SZEGED na żywo
*(o 20:30  w nSport+ HD)
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal

18:55 Liga Mistrzów EHF – grupa A: FC BARCELONA LASSA – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula


10:30 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: MĘŻCZYŹNI DO 67 KG  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

13:30 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: KOBIETY DO 59 KG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

16:00 
Mistrzostwa Świata, Aszchabad, Turkmenistan: MĘŻCZYŹNI DO 73 KG na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


14:10 Pro D2 – 10. kolejka: US MONTAUBAN – BAYONNE na żywo
Eurosport Player


14:45 PlusLiga – 5. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 
PlusLiga – 5. kolejka: TREFL GDAŃSK – CHEMIK BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:15 
Serie A1 – 4. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO na żywo
Ipla


06:55 International Championship, Daqing, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 
International Championship, Daqing, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


03:00 UFC 230: DANIEL CORMIER – DERRICK LEWIS na żywo
Polsat Sport HDIpla


06:30 WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – Finał Debla: ??? – ??? na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan – Sylwester Sikora

09:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – Finał: ASHLEIGH BARTY – QIANG WANG na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan – Sylwester Sikora

15:00 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – finał: KAREN KHACHANOV – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Ipla


03:40 
Moto3 – Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

04:10 
Moto2 – Grand Prix Malezji:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

04:40 
MotoGP – Grand Prix Malezji:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

05:00 
Moto3 – Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
Ipla

06:20 
Moto2 – Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
Ipla

08:00 
MotoGP – Grand Prix Malezji: WYŚCIG na żywo
Ipla

inne
15:25 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 18:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Szymon Borczuch, Jan Piasecki

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam